Kalendář
Srpen 2016 |
||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Box |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
Dopolední předkola
|
||
22:30 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:30 |
Dopolední předkola
|
||
22:30 |
Odpolední předkola
|
||
16:30 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
22:30 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
19:30 |
Semifinále
|
||
19:15 |
Finále
|
1. R. Ramirez 2. S. Stevenson 3. V. Nikitin 3. M. Achmadalijev |
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
22:00 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
17:00 |
Semifinále
|
||
19:15 |
finále
|
1. H. Dusmatov 2. Y. Martinez 3. N. Hernandez 3. J. Argilagos |
16:45 |
Dopolední předkola
|
||
22:45 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
17:30 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
23:00 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
17:30 |
Dopolední semifinále
|
||
23:30 |
Odpolední semifinále
|
||
00:15 |
Finále
|
1. R. Conceicao 2. S. Oumiha 3. O. Dorjnyambuu 3. L. Alvarez |
16:30 |
Dopolední předkola
|
||
22:30 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
22:00 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
22:00 |
Finále
|
závod |
ONLINE |
19:00 |
Semifinále
|
||
21:00 |
Finále
|
17:15 |
Dopolední předkola
|
||
23:15 |
Odpolední předkola
|
||
16:45 |
Dopolední předkola
|
||
22:45 |
Odpolední předkola
|
||
17:45 |
Dopolední předkola
|
||
23:45 |
Odpolední předkola
|
||
17:00 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
23:00 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
19:30 |
Semifinále
|
||
20:00 |
Finále
|
1. F. Gajbnazarov 2. L. Sotomayor Collazo 3. V. Dunajcev 3. A. Harutyunyan |
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:30 |
Dopolední předkola
|
||
22:30 |
Odpolední předkola
|
||
20:30 |
Čtvrtfinále
|
||
19:00 |
Semifinále
|
||
19:15 |
Finále
|
1. Š. Zojrov 2. M. Alojan 3. J. Hu 3. Y. Finol |
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
16:00 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
22:00 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
19:00 |
Semifinále
|
||
19:00 |
Finále
|
1. N. Adamsová 2. S. Ourahmouneová 3. C. Ren 3. I. Valenciová Victoriová |
17:30 |
Dopolední předkola
|
||
23:30 |
Odpolední předkola
|
||
17:45 |
Dopolední předkola
|
||
23:45 |
Odpolední předkola
|
||
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
00:00 |
Odpolední předkola
|
||
18:30 |
Dopolední předkola
|
||
00:30 |
Odpolední předkola
|
||
18:45 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
00:45 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
17:30 |
Dopolední semifinále
|
||
23:30 |
Odpolední semifinále
|
||
20:30 |
Finále
|
1. J. La Cruz 2. A. Niyazymbetov 3. M. Bauderlique 3. J. Buatsi |
17:30 |
Dopolední předkola
|
||
23:30 |
Odpolední předkola
|
||
17:00 |
Dopolední předkola
|
||
23:00 |
Odpolední předkola
|
||
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
23:30 |
Odpolední předkola
|
||
17:45 |
dopolední předkola
|
||
23:45 |
Odpolední předkola
|
||
20:00 |
Semifinále
|
||
20:00 |
Finále
|
1. A. Lopez 2. B. Melikuzijev 3. M. Rodriguez 3. K. Šachsuvarly |
16:00 |
Dopolední předkola
|
||
22:00 |
Odpolední předkola
|
||
17:45 |
Dopolední předkola
|
ONLINE | |
19:30 |
Čtvrtfinále
|
||
20:30 |
Semifinále
|
||
19:00 |
Finále
|
1. C. Shieldsová 2. N. Fontijnová 3. D. Šakimovová 3. Q. Li |
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
00:00 |
Odpolední předkola
|
||
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
00:00 |
Odpolední předkola
|
||
17:45 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
23:45 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
20:00 |
Semifinále
|
||
20:15 |
Finále
|
1. T. Yoka 2. J. Joyce 3. I. Dyčko 3. F. Hrgovič |
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
00:00 |
Odpolední předkola
|
||
18:00 |
Dopolední předkola
|
||
00:00 |
Odpolední předkola
|
||
18:30 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
00:30 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
17:45 |
Dopolední semifinále
|
||
23:45 |
Odpolední semifinále
|
||
00:15 |
Finále
|
1. J. Tiščenko 2. V. Levit 3. E. Savon 3. R. Tulaganov |
16:45 |
Dopolední předkola
|
||
22:45 |
Odpolední předkola
|
||
17:00 |
dopolední předkola
|
||
23:00 |
odpolední předkola
|
||
17:30 |
Dopolední předkola
|
||
23:30 |
Odpolední předkola
|
||
17:15 |
Dopolední čtvrtfinále
|
||
23:15 |
Odpolední čtvrtfinále
|
||
17:30 |
Dopolední semifinále
|
||
23:30 |
Odpolední semifinále
|
||
21:30 |
Finále
|
1. D. Jelevssinov 2. Š. Gijasov 3. S. Cissokho 3. M. Rabii |
Je pěstní souboj dvou hráčů rozdělených podle váhových kategorií. Zápas trvá maximálně po dvanáct kol s minutovou pauzou mezi zápasy. Cílem boxu je knockout soupeře. Jedná se nejčastěji provozovaný individuálně sport na světě.
Mužské váhové kategorie: lehká muší (46-49 kg), muší (49-52 kg), bantamová (52-56 kg), lehká (56-60 kg), lehká velterová (64-59 kg), střední 69-75 kg), polotěžká (75-81 kg), těžká 81-91 kg), supertěžká (nad 91 kg)
Ženské váhové kategorie: lehká muší (45-49 kg), muší (48-51 kg), bantamová (51-54 kg), pérová (54-57), lehká (57-60 kg), lehká velterová (60-64 kg), velterová 64-69 kg), střední (69-75 kg), polotěžká ( 75-81 kg), těžká (nad 81 kg)
Nejlepší boxerem v historii byl Muhammad Ali. V roce 1960 vyhrál olympijskou medaili v Římě, ale když ho obsluha restaurace odmítla obsloužit, protože má tmavou barvu pleti, hodil ji do řeky. Na olympiádě v roce 1996 v Atlantě dostal náhradní medaili při zahajovacím ceremoniálu.
V současnosti je nejskloňovanějším jménem, které přechází v legendu, Vitalij Kličko.