Bizarní zranění! Kadlec hrál za Spartu sedm minut, pak si prokousl jazyk

Autor: iSport.cz, jp
0
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?
Střeďáci na EURO: Koho k Součkovi? Dilema s parťáky i rozestavením

První zpráva je dobrá, zůstává ve Spartě a chce bojovat, i když se mu teď nedaří. Druhá je ale špatná, nejdřív si bude muset vyléčit jazyk. Útočník Václav Kadlec, ještě donedávna ve Spartě považovaný za postradatelného, si odnesl z přátelského zápasu kuriózní zranění, které zdokumentoval i na Instagramu.

Václav Kadlec nastoupil v pátek v dresu Sparty do druhého poločasu přípravného utkání s Vlašimí, jenže po zhruba sedmi minutách musel střídat. Důvod je netradiční, velmi bizarní zranění – v jednom ze soubojů si prokousl jazyk.

Václav Kadlec si z přáteláku s Vlašimí odnesl prokouslý jazyk

Mladý útočník sice utkání, které skončilo remízou 1:1, kvůli tomuto úrazu nedohrál, ale i tak je připravený navzdory všem spekulacím bojovat o místo v sestavě.

„Nechtěl jsem Spartu opustit a nehodlám to udělat ani v následujících dnech... Budu bojovat, aby se Sparta dostala zpět tam, kam patří,“ napsal mimo jiné na svůj Instagram Kadlec.