ZNÁMKOVÁNÍ Sparty: Muž zápasu Stanciu, Lafata to měl na hrotu těžké

Autor: iSport.cz
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?

Vypadalo to na jasnou záležitost. Sparta po poločase sobotního derby vedla 3:0, velkou zásluhu na tom měl Nicolae Stanciu, který dal dvě branky a vlastní gól Tomáše Součka padl po jeho centru. Jenže ve druhém poločase se vše rozsypalo a na Letné nakonec svítil výsledek 3:3. Jak deník Sport ohodnotil výkon jednotlivých hráčů Sparty, kteří ztratili komfortní vedení? Podívejte se v GALERII.

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3

Domácí: 12. Stanciu, 31. Souček (vl.), 43. Stanciu

Hosté: 70. Stoch, 83. Deli, 90+5. Milan Škoda

Domácí: Niță – Zahustel, Nhamoinesu, Štetina, M. Frýdek – Kulhánek, Kanga – V. Kadlec (83. Josef Šural), Stanciu, Plavšić (90. Mich. Kadlec) – Lafata (C) (71. Sáček).

Hosté: O. Kolář – Frydrych (46. Hromada), Jugas, Deli, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Danny (46. Van Buren, 74. Tecl), Sobol – Milan Škoda (C).

Domácí: Bičík, Vatajelu, Kadlec, Ben Chaim, Drchal, Sáček, Šural

Hosté: Kovář, Pokorný, Kúdela, Hromada, Van Buren, Tecl, Necid

Domácí: Lafata, V. Kadlec, Plavšić, Josef Šural, Štetina

Hosté: Danny, Hromada, Bořil