+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. listopadu 2015 • 21:47

Jako blesk! Mladíček z Arsenalu překonal ve sprintu Bolta

Autor:
Hector Bellerin se ukázal jako neúnavný běžec
TOP VIDEA
Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry
PREVIEW 8. KOLA: Udělá Slavia rekord? Kdo se zvedne z bahna? Nastoupí Rosický? PREVIEW 8. KOLA: Udělá Slavia rekord? Kdo se zvedne z bahna? Nastoupí Rosický?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Usain Bolt má konkurenci. Španělská naděje v dresu Arsenalu Hector Bellerin běžel rychleji než jamajský rekordman. Tedy alespoň na vzdálenost 40 metrů… Sprinterského fenoména porazil mladý fotbalista o dvě setiny.Obránce Bellerin předvedl fantastický výkon během klubových testů. Nejen že překonal rekord svého spoluhráče Thea Walcotta, ale byl jasně rychlejší než Bolt. Vzdálenost 40 metrů zvládl dvacetiletý fotbalista za skvělý čas 4,41. Jamajský sprinter při světovém rekordu na 100 metrů v roce 2009 zaběhl prvních 40 metrů za 4,64. Konečný čas po 100 metrech se zastavil na hodnotě 9,58.

Španělský mladíček bere celou situaci s humorem. Uvědomuje si, že na olympiádě by proti Boltovi neměl žádnou šanci. „Samozřejmě, byla by to fantazie. Není tady ale nic, co bych mohl dělat. Bolt je sprinter a nejrychlejší muž na světě,“ řekl fotbalista televizi BBC. Možná až jednou Bellerin skončí s fotbalem, přeci jen zkusí štěstí na sprinterský dráze.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze