ŽIVĚ: Hokejové osobnosti na iSport.cz okomentují utkání českého týmu

Autor: iSport.cz, bke
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

EXKLUZIVNĚ | Hokejový turnaj na ZOH v Soči přímo z newsroomu deníku Sport a serveru iSport.cz hodnotí respektované hokejové osobnosti. Čtvrtfinálový duel USA - Česko dnes od 18.00 okomentují olympijský vítěz z Nagana Roman Hamrlík a trenér Peter Draisaitl.

Své otázky na Hamrlíka s Draisaitlem můžete už teď posílat prostřednictvím facebookového a twitterového účtu deníku Sport:
facebook.com/deniksport
twitter.com/deniksport

Oba hosté začnou středeční utkání s USA komentovat ŽIVĚ 15 minut před začátkem zápasu, mezi třetinami a po závěrečné siréně.

Živou diskuzi s hosty deníku Sport sledujte zde »

Hokejové osobnosti, které budou pro iSport.cz komentovat utkání na ZOH v Soči Hokejové osobnosti, které budou pro iSport.cz komentovat utkání na ZOH v SočiFoto iSport TV

Utkání českého týmu proti Američanům začíná v 18:00. Jeho průběh můžete sledovat v podrobné ONLINE reportáži iSport.cz, kterou budou doplňovat postřehy právě od pozvaných expertů.

Česká republika

Domácí: 01:39. van Riemsdyk, 14:38. Brown, 19:58. Backes, 29:31. Parise, 42:01. Kessel

Hosté: 04:31. Hemský, 53:00. Hemský

Domácí: Quick (Miller) – McDonagh, Suter, Martin, Orpik, Shattenkirk, Fowler, Carlson – Kane, Kesler, Parise "C" – Kessel, Pavelski, van Riemsdyk – Callahan, Backes, Brown – Oshie, Stastny, Pacioretty – Wheeler. Trenér: Dan Bylsma.

Hosté: Pavelec (30. Salák) – Židlický, Šmíd, Z. Michálek, Kaberle, Rozsíval, Gudas, Krajíček – Jágr, Plekanec "C", Červenka – Hemský, Krejčí, M. Michálek – Voráček, Eliáš, Erat – Frolík, Hanzal, Nedvěd – Novotný. Trenér: Alois Hadamczik.

Olenin (RUS), Pollock – Amell (oba CAN), Dědulja (BLR).