+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. března 2017 • 13:59

Setkání s Jágrem, zápas Panthers i NBA. Mike27 jede se Sazka Fantasy do USA

Autor:
Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu
TOP VIDEA
 NEJ zákroky Premier League: Čechův tygří skok pomohl Arsenalu k triumfu v derby NEJ zákroky Premier League: Čechův tygří skok pomohl Arsenalu k triumfu v derby
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stal se historicky prvním vítězem velkého finále Sazka Fantasy. Lukáš s přezdívkou Mike27 sestavil podle vlastního uvážení tu nejlepší sestavu z reálných hokejistů NHL a porazil hned 7 protivníků. Nyní se těší na nezapomenutelný zážitek v USA, kde se setká s legendárním Jaromírem Jágrem a na vlastní oči uvidí zámořské soutěže NHL a NBA.S pořádnou dávkou štěstí, ale i díky svým sportovním znalostem se Lukáš stal nejúspěšnějším trenérem týmu z reálných hráčů a zaslouženě se může těšit na zájezd na Floridu. Jaký je podle něho úspěšný recept na Sazka Fantasy? „Musíte sledovat statistiky, mít celkový přehled o daném sportu a taky štěstí,“ rozdával úsměvy.

Aby ne, díky Sazka Fantasy zažije společně s nejlepším kamarádem životní zážitek. „Takový zájezd si budu pamatovat celý život. Nejdál jsem byl v Amsterdamu. Na Ameriku se určitě těším, hlavně na jinou kulturu a lidi,“ prozradil výherce.

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

S hlavní cenou získal 8 denní pobyt v hotelu na Miami Beach, dvě vstupenky na zápas NHL (Florida Panthers – Chicago Blackhawks), setkání s Jaromírem Jágrem v útrobách haly Panthers. Pokud to bude časově realizovatelné, s kamarádem se dostanou i na trénink Jágrova týmu. Navíc na ně ještě čekají skvělá místa na utkání basketbalového týmu Miami Heats. „Jarda je hokejový bůh, budu si muset připravit nějaké otázky, určitě to bude super setkání. Těším se moc,“ zářil Mike27.

Sestavte si tým z hvězd Premier League a vyhrajte zájezd na zápas Arsenal - United!

Hrajte Sazka Fantasy

Ostatní hráči Sazka Fantasy nemusí smutnit. Na začátku dubna vypukne velké finále o zájezd na zápas Premier League mezi slavným Arsenalem a ještě slavnějším Manchesterem United. Tak neváhejte a zapojte se do posledních dvou kvalifikací. 

 Klasická verze
Mobilní verze