13. března 2017 • 10:34

Fanoušci pozor! Hrajte o zájezd na Arsenal - United a další skvělé ceny

Autor:
TOP VIDEA
UNIKÁTNÍ VIDEO: Sezona Koukalové? Dva glóby, pět milionů, 462 tref do terče UNIKÁTNÍ VIDEO: Sezona Koukalové? Dva glóby, pět milionů, 462 tref do terče
Lyžařská legenda ukončila kariéru. Šárka Strachová došla až na vrchol Lyžařská legenda ukončila kariéru. Šárka Strachová došla až na vrchol
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenéři týmu z reálných sportovců pozor! Máme před sebou první týden se Sazka Fantasy, ve kterém si můžete naplno vyzkoušet hned 5 slavných a českých soutěží. Hrajte turnaj o super ceny včetně lístků na fotbalové utkání Sparta – Brno či kvalifikace na zájezd na anglickou Premier Lague. V článku se podívejte, co nás čeká v příštím týdnu.Hokejová extraliga se posouvá do play-off. Ve čtvrtfinále se dají očekávat skvělé bitvy. I proto jsme si pro vás připravili speciální VIP turnaj, který se bude konat v pátek. Soutěže bude o ceny v hodnotě 2 tisíce korun a 5 nejlepších postoupí do dubnového finále o ceny v hodnotě 20 tisíc korun! V pátek si budete moci zahrát i turnaj o ceny v hodnotě 5 tisíc korun, na jednu sestavu budete potřebovat 20 Tokenů. Každý hrací den extraligy si můžete zahrát o spoustu Tokenů.

Podobný program mají i turnaje zámořské NHL. Každý den soutěžíme v turnajích 50/50 a TOP o Tokeny. V sobotu pak hráči zabojují o ceny v hodnotě 5 tisíc korun s vkladem 30 Tokenů.

Poslední osmifinálová střetnutí Ligy mistrů se odehrají v úterý a ve středu. Fanoušci Daily Fantasy se můžou těšit na VIP turnaj o 7 000 Kč, vklad 100 Tokenů, 3 sestavy pro každého. Kdo nemá Tokeny, ať vyzkouší turnaj bez vkladu o 2 tisíce korun.

Předposlední šance se kvalifikovat do velkého finále, ve kterém se hráči poperou o zájezd na utkání Arsenal – Manchester United, je na programu na tento víkend. 5 nejlepších z turnaje o 5 tisíc korun postoupí do velkého finále.

Sestavte si tým z hvězd Premier League a vyhrajte zájezd na Arsenal s United!

Hrajte Sazka Fantasy

V týdnu se dohrává česká ePojisteni.cz liga. To je šance pro naše hráče. Turnaje 50/50 o 30 Tokenů a soutěž TOP o 4000 Tokenů jsou na programu v úterý a ve středu. O víkendu je program české fotbalové ligy nadupaný. V pátek až v neděli je soutěž o 5000 Kč, vklad 30 Tokenů, 3 sestavy.

Další soutěž na celý víkend je o podepsané dresy Sparta + lístky na zápas Sparta –Brno. Jen na neděli jsme připravili soutěž 50/50 o 40 Tokenů.