+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. března 2017 • 08:19

Hrajte Sazka Fantasy extraligy a bojujete o ceny v hodnotě 20 tisíc včetně TV Panasonic!

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólů Olomouce: Houska se specializoval na krásné trefy TOP 5 gólů Olomouce: Houska se specializoval na krásné trefy
SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Chelsea 1:3. Willian si připsal 1+2 SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Chelsea 1:3. Willian si připsal 1+2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další týden se Sazka Fantasy bude o něco chudší na výběr turnajů, ale ceny zůstávají nadále lákavé. V příštím týdnu totiž kvůli reprezentační pauze se nehrají fotbalové soutěže. Hráči si tak můžou zasoutěžit alespoň s hokejem, vypsali jsme pro ně turnaje se zámořskou NHL a českým play-off extraligy.Obě hokejové soutěže si můžou hráči Daily Fantasy vychutnat každý den. Připravili jsme turnaje 50/50 a TOP o Tokeny, s tím, že ale navyšujeme počet výherců v soutěži TOP! S NHL si v sobotu 25.3. zasoutěžíme o 5000 Kč s vkladem 30 Tokenů, až 3 sestavy.

Česká extraliga nabídne o něco širší program. V pondělí soutěž o 5000 Kč s vkladem 30 Tokenů, až 3 sestavy pro každého hráče. Ten samý den soutěž o 2000 Kč pro každého a 5 nejlepších postupí do finále o ceny za 20 000 Kč. V tomto finále budete moci bojovat i o televizi Panasonic, kterou si už užívá první výherce uživatel dobroslavice.

Uživatel dobroslavice si užívá svou výhru v Sazka FantasyUživatel dobroslavice si užívá svou výhru v Sazka Fantasy

Stejně jako v pondělí, tak i ve středu bude opět soutěž o 5000 Kč s vkladem 30 Tokenů. Ten samý den turnaj o 2000 Kč pro každého, kdy 5 nejlepších postupuje do finále o ceny za 20 000 Kč.

Sestavte si vlastní tým z hvězd NHL a denně hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka Fantasy

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze