+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. dubna 2017 • 11:52

Miguel991 ovládl Sazka Fantasy a jede na Arsenal - United. Nejlepší možná výhra, tvrdí

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další velké finále Sazka Fantasy máme za sebou. Vítězem zájezdu na utkání legendární Premier League mezi hvězdnými týmy Arsenalu a Manchesteru United se stal uživatel Miguel991. Jak poskládal svou vítěznou sestavu a koho vezme sebou? Jakou jste zvolil taktiku při skládání sestavy a kolik vám to zabralo času?
Taktiku jsem volil podobnou jako v předešlém kole, kdy jsem zohlednil aktuální formu týmů a jednotlivých ofenzivních hráčů. Obrannou část týmu zásadně skládám z jednoho mužstva, kdy jsem pro tentokrát vsadil na hráče Leicesteru. Do ofenzivní části jsem zařadil 2-3 hráče, kteří jsou za vyšší cenu, ale měli by podle předpokladů výrazně bodovat. Zbytek sestavy jsem doplnil o hráče, kteří stojí méně, avšak jsou pravidelně zařazováni do základní sestavy svého týmu a často si připisují vstřelenou branku či alespoň asistenci. Sestava mi zabrala přibližně 10 minut.

Jak dlouho hrajete Sazka Fantasy a kolikrát týdně sestavujete sestavu?
Hru Sazka Fantasy hraji téměř od počátku jejího vzniku a snažím se vytvořit sestavy na všechny nabízené soutěže.

S kým vyrazíte na zápas Premier League?
Vezmu svou přítelkyni.

Byl jste se již někdy podívat na takovém zápase, a jak se na to těšíte?
Na zápase takového kalibru a úrovně jsem ještě nebyl. Jednou se mi poštěstilo a navštívil jsem zápas německé Bundesligy Dortmund - Hannover, kde byla neuvěřitelná atmosféra. Asi před měsícem jsem s kamarádem cestoval do Londýna navštívit zápas Premier League Arsenal - Leicester. Bohužel pro nás, pár týdnů předtím, tento zápas zaměnili za utkání FA Cupu Arsenal-Lincoln City. Jelikož jsme měli již zaplacené letenky a ubytování, tak jsme navštívili alespoň tento zápas a byli zklamaní, že neuvidíme zápas anglické ligy. Tuto výhru tedy beru jako obrovskou satisfakci a jsem nesmírně rád, že na vlastní oči uvidím tyto dva světové týmy v přímé konfrontaci o místa v Lize mistrů.

Sestavte si vlastní tým ze sportovních hvězd a denně hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka Fantasy

Hrajete i hokejovou Sazka Fantasy?
Hokejovou fantasy hraji pravidelně, a pokud to čas dovolí, tak se snažím vytvořit sestavu téměř na každé vypsané kolo.

Představení uživatele Miguel991

Aktivní sportovec (konkrétně ve fotbalovém a házenkářském týmu Všenor) jehož nezbytnou součástí života je zájem o profesionální sport. Pravidelně sleduje dění v evropských fotbalových soutěžích či zámořské NHL. Přes 10 let je velkým fanouškem Arsenalu, a podle jeho vlastních slov je tento zájezd ta nejlepší možná cena, kterou mohl vyhrát!

Vítězem se stal Miguel991Vítězem se stal Miguel991

Druhé místo obsadil hornster1Druhé místo obsadil hornster1

Na třetím místě skončil uživatelem sakulaNa třetím místě skončil uživatelem sakula

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

 Klasická verze
Mobilní verze