+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. dubna 2017 • 12:10

Sestav si vlastní tým z hvězd a se Sazka Fantasy hraj o 50 tisíc i lístky na ligu

Autor:
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další týden nabitý turnaji čeká na hráče Sazka Fantasy. Ty se v nejlepších soutěžích fotbalového a hokejového světa můžou utkat o super ceny včetně Powerbanku Xiaomi s kapacitou 20 000 mAh a lístky na fotbalovou ligu každý den. Co nás tento týden čeká?NHL play-off je v plném proudu a v úterý budeme soutěžit o Powerbanku Xiaomi s kapacitou 20 000 mAh a dalších 1000 Kč, vstupné 30 Tokenů, 3 sestavy pro každého. To extraliga míří do svého konce, proto si páteční baráž zpříjemníme soutěží o ceny za 3 000 Kč, vstup 30 Tokenů, 3 sestavy.

V týdnu jsou na programu odvety čtvrtfinálových bojů hvězdné fotbalové Ligy mistrů. V úterý budeme opět hrát o 3 000 Kč, vstup 30 Tokenů, 3 sestavy. O víkendu nás čeká soutěž s anglickou Premier League o 3 000 Kč, vstup zdarma.

Sestavte si vlastní tým ze sportovních hvězd a denně hrajte o super ceny!

Sazka Fantasy

Nejzajímavější souboj nás však čeká s českou ePojisteni.cz ligou. Víkendové kolo přinese další soutěž o 3 000 Kč, kdy 5 nejlepších postoupí do květnového finále o sportovní vybavení za 50 000 Kč, vstup 30 Tokenů, 3 sestavy pro každého. Zároveň proběhne další soutěž o podepsané dresy Sparty a lístky na ligová utkání.

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze