+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. dubna 2017 • 13:00

Ovládl Sazka Fantasy a jede na Arsenal s United! Splněný sen, řekl Miguel991

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Sok předčil Čecha, Ederson zachránil City NEJ zákroky Premier League: Sok předčil Čecha, Ederson zachránil City
Klukům v Plzni se snad daří ještě líp beze mě, směje se Kubalík Klukům v Plzni se snad daří ještě líp beze mě, směje se Kubalík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další velké finále Sazka Fantasy máme za sebou. Vítězem zájezdu na utkání legendární Premier League mezi hvězdnými týmy Arsenalu a Manchesteru United se stal uživatel Miguel991. Jak poskládal svou vítěznou sestavu a koho vezme sebou?Vítězná sestava z hráčů Premier League vynesla Miguela991 až do Anglie, kde na vlastní oči uvidí jeden z nejlepších fotbalových soubojů. „Sport sleduju obecně hodinu denně, sestava mi zabrala 10 minut.“ A jak svou sestavu skládal? „Hlavně podle formy hráčů. V obraně jsem vsadil jenom na Leicester,“ prozradil.

Podle vlastních slov vítěze jde o největší výhru v životě a vidět zápas Arsenalu s United je pro něj splněným snem. Do Anglie sebou vezme svojí přítelkyni. „Není takový fanoušek jako já, ale určitě jí to udělalo obrovskou radost,“ řekl vítěz.

Sestavte si vlastní tým z hráčů ePojisteni.cz ligy a hrajte o 50 tisíc!

Hrajte Sazka Fantasy

Ostatní hráči Sazka Fantasy nemusí smutnit. V průběhu dalších měsíců jsou připraveny další turnaje. S českou ePojisteni.cz ligou nyní můžete soutěžit o sportovní vybavení v hodnotě 50 tisíc korun.

Miguel911 míří s přítelkyní díky Sazka Fantasy na legendární Premier League

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze