+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. července 2017 • 16:46

Ovládněte hvězdami nadupanou přípravu na Sazka Fantasy a vyhrajte tisíce korun

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci jásají. Fotbalové přípravy na nové sezony jsou v plném proudu a se startem zajímavých zápasů se opět rozjíždí i Sazka Fantasy. Sestavte ten nejlepší tým z hráčů, kteří se účastní hvězdami nadupaného turnaje International Champions Cupu, a hrajte o super ceny včetně peněžních částek.Hned v úterý začínáme znovu soutěžit! Prestižní turnaj ICC, kterého se ve třech státech účastní giganti jako Real Madrid, Juventus, Barcelona či Manchester United, otevíráme soutěží o ceny za 3000 Kč.

Pro hráče, kteří si na nadcházející sezonu potřebují nashromáždit dostatek Tokenů, jsme ve středu a neděli připravili soutěž o virtuální měnu, kterou můžete následně využít pro zisk zajímavých cen v dalších turnajích.

Sestav si vlastní tým z hvězd světového fotbalu a vyhraj se Sazka Fantasy!

Sazka Fantasy

Ve čtvrtek a sobotu opět hrajeme o ceny za 3000 Kč. Zároveň spouštíme žebříček po celou dobu ICC, kde si 10 nejlepších odnese po 1000 Kč. S novu sezonou jsme si pro hráče připravili i několik novinek, které zlepší hraní se Sazka Fantasy!

Mike27 ovládl Sazka Fantasy a letí za Jágrem na Floridu

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze