+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. července 2017 • 13:01

Hraj na Sazka Fantasy HET ligu a bojuj o 50 tisíc i vstupenky na Spartu

Autor:
TOP VIDEA
Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ostrý start máme za sebou. Sazka Fantasy ale na nic nečeká a pokračuje i druhým kolem české HET ligy. V tomto týdnu hrajeme kvalifikace o finále, ve kterém se nejlepší utkají o ceny za 50 tisíc korun. Těšit se můžete i na souboje v duelech se svými kamarády a boj o vstupenky na ligové utkání Sparta – Slovácko.Dalším kolem pokračuje česká HET liga. Na celé kolo opět vypíšeme hlavní soutěž o ceny za 7 000 Kč + dalších 15 000 Kč v poukázkách na kurzové sázení SazkaBet se vstupem zdarma, kde 5 nejlepších postupuje do zářijového finále o sportovní vybavení za 50 000 Kč.

Tato soutěž je zároveň duelová a hráči, kteří jsou v partách, se v této soutěži utkají proti sobě. Body ze soutěže se také počítají do podzimního žebříčku.

Sestavte si vlastní tým, soupeřte s přáteli a hrajte o super ceny!

Sazka Fantasy

Na neděli a pondělí program doplníme druhou soutěží o 5 000 Kč, tentokrát již se zápisným 30 Tokenů a možností vsadit 3 sestavy. Poslední soutěž bude o lístky na zápas Sparta – Slovácko!

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze