+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. září 2017 • 15:00

Vrací se fantasy Ligy mistrů! Vyhrajte lístky na Real Madrid - Sevilla

Autor:
TOP VIDEA
TOP GÓLY 12. kola La Ligy: Kondogbiova raketa k tyči, Ángelovo chirurgické zpracování TOP GÓLY 12. kola La Ligy: Kondogbiova raketa k tyči, Ángelovo chirurgické zpracování
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přelomový týden začíná na Sazka Fantasy. Nejenže se vrací fenomenální Liga mistrů, ale od tohoto týden hrajeme o další nevšední zážitek. Nejlepší hráči kvalifikačních turnajů Premier League a Ligy mistrů se utkají o prosincový zájezd na Real Madrid proti Seville. To si nemůžete nechat ujít. V úterý na Sazka Fantasy začíná Liga mistrů! I zde se hned dáme do soutěže o 5000 Kč a stejně jako u PL, i zde z každého kola postupují dva nejlepší do finále o zájezd. Zároveň spouštíme dva ligové žebříčky na podzimní část sezóny, ve kterých hrajeme o celkem 10 000 Kč.

S dalším kolem Premier League v pátek pokračujeme další soutěží o ceny za 5 000 Kč, kde dva nejlepší postupují do finále. Hlavní cenou je další nezapomenutelný zážitek a to prosincový zápas Real Madrid – Sevilla! Vstup do soutěže zdarma.

Do soutěže na další kolo HET ligy již bude vstupné 30 Sazka Tokenů a budete si moci udělat až 3 sestavy. A tím se dostanete do hry o ceny za 5 000 Kč, kde pět nejlepších vyhrává postup do říjnového finále o ceny za 50 000 Kč. Hlavní soutěž s duely a žebříčky tentokrát bude klasická 50/50 o Sazka Tokeny, bez vstupného. A jak je zvykem, budete si moci zasoutěžit o lístky na další domácí zápas Plzně, tentokrát proti Bohemce.

S hokejovou sezónou dostává Sazka Fantasy pořádné tempo. Ve druhém ligovém kole extraligy jsme hráli o televizi Panasonic a ani tento týden to nebude zrovna o párek. V úterý nás čeká soutěž o ceny za 2000 Kč a k tomu si desítky výherců rozdělí bonusy na kurzové sázky SazkaBet v hodnotě 10 000 Kč.

Sestavte tým, soutěžte s kamarády a vyhrajte lístky na Real!

Sazka Fantasy

V pátek pokračujeme další soutěží o ceny za 2 000 Kč, ovšem nyní již se vstupným 10 Sazka Tokenů a možností vsadit 3 sestavy. A v neděli přijde VIP soutěž pro ty nejzkušenější, budeme hrát o celkem 7 000 Kč, se vstupným 300 Tokenů a možností vsadit 3 sestavy. Duelové a žebříčkové soutěže o Sazka Tokeny budou vždy bez vstupného. 

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

 Klasická verze
Mobilní verze