+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. prosince 2017 • 13:25

Poslední šance! Sestav svůj tým z hráčů extraligy a hraj o 100 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní zpráva pro nadšence hokejové extraligy! Zapoj se do kvalifikační soutěže Sazka Fantasy a hraj o 100 000 Kč. Jak na to? Vyber si vlastní tým z reálných hráčů, sleduj jejich výkony a poraž všechny soupeře. Ti nejlepší se můžou těšit na finálový souboj o balík peněz!Vrchol týdne bude v pátek. To se s extraligou koná poslední kvalifikační soutěž do hokejové předvánoční soutěže o 100 000 Kč! Soutěžit může každý zdarma, do finále postupuje 20 nejlepších.

V letošním roce se s Ligou mistrů rozloučíme k Lize mistrů s cenami za 2 000 Kč. Ve čtvrtek 7.12. nás čeká soutěž NHL o ceny za 2000 Kč se vstupným 50 Tokenů.

Sestav si vlastní tým z hráčů extraligy a hraj o 100 tisíc korun!

 

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Česká nejvyšší fotbalová soutěž sice skončila, ale v sobotu 9.12. začínáme s Premier League sérii soutěží „Každý vyhrává“, kdy první tři místa a poté každé sté místo vyhrává poukaz na 500 Kč. Všechna ostatní místa vyhrávají Sazka Tokeny pro vstup do dalších soutěží! Výhry platí až do 2000. místa. Stačí se zúčastnit a výhra je jistá!

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze