24. června 2015 • 11:43

LOS Synot ligy: Plzeň začne se Slavií, Baroš pojede ve 3. kole na Baník

Autor:
Začátek sezony nabídne v Synot lize řadu zajímavých soubojů
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Škoda vs. Škoda, Theo Hušbauer a rozvážný hasič LIGA NARUBY: Škoda vs. Škoda, Theo Hušbauer a rozvážný hasič
Trpišovský odmítl Spartu: Neúspěch Liberce mě zavazuje Trpišovský odmítl Spartu: Neúspěch Liberce mě zavazuje
VŠECHNA VIDEA ZDE

LOS SEZONY 2015/16 | Hned v 1. kole nového ročníku Synot ligy se mohou fanoušci těšit na atraktivní podívanou. Po dnešním losování je jisté, že mistrovská Plzeň zahájí cestu za obhajobou proti Slavii, kterou poprvé povede bývalý trenér Viktorie Dušan Uhrin. Také ve 3. kole se chystá pikantní souboj. Útočník Milan Baroš s Mladou Boleslaví zavítá na stadion Baníku Ostrava, kde až dosud působil. Velké pražské derby Sparty se Slavií se odehraje v 8. kole, šlágr podzimu mezi Plzní a Spartou bude ve 12. kole hostit 31. října Viktoria.



Program podzimní části Synot ligy

1. kolo (25. července 2015): Jihlava-Sparta, Brno-Ostrava, Liberec-Boleslav, Bohemians-Zlín, Plzeň-Slavia, Příbram-Jablonec, Slovácko-Dukla Praha, Teplice-Olomouc

2. kolo (1. srpna 2015): Teplice-Slovácko, Sparta-Ostrava, Boleslav-Brno, Zlín-Jihlava, Slavia-Liberec, Jablonec-Bohemians, Dukla-Plzeň, Olomouc-Příbram

3. kolo (8. srpna 2015): Příbram-Teplice, Plzeň-Slovácko, Bohemians-Olomouc, Liberec-Dukla, Jihlava-Jablonec, Brno-Slavia,  Sparta-Zlín, Ostrava-Boleslav

4. kolo (15. srpna 2015): Teplice-Plzeň, Slovácko-Příbram, Boleslav-Sparta, Zlín-Ostrava, Slavia-Jihlava, Jablonec-Liberec, Dukla-Bohemians, Olomouc-Brno,

5. kolo (22. srpna 2015): Liberec-Teplice, Jihlava-Slovácko, Bohemians-Příbram, Boleslav-Zlín, Ostrava-Slavia, Brno-Jablonec, Sparta-Dukla, Plzeň-Olomouc

6. kolo (12. září 2015): Příbram-Plzeň, Teplice-Bohemians, Slovácko-Liberec, Olomouc-Jihlava, Zlín-Brno, Jablonec-Sparta, Dukla-Ostrava, Slavia-Boleslav

7. kolo (19. září 2015): Bohemians-Plzeň, Liberec-Příbram, Jihlava-Dukla, Brno-Slovácko, Sparta-Olomouc, Ostrava-Jablonec, Boleslav-Teplice, Zlín-Slavia

8. kolo (26. září 2015): Teplice-Ostrava, Slovácko-Bohemians,  Příbram-Jihlava, Plzeň-Liberec,  Slavia-Sparta, Jablonec-Boleslav, Dukla-Brno,  Olomouc-Zlín

9. kolo (3. října 2015): Liberec-Bohemians, Jihlava-Plzeň, Brno-Teplice,  Sparta-Slovácko, Ostrava-Olomouc, Boleslav-Příbram, Zlín-Jablonec, Slavia-Dukla

10. kolo (17. listopadu 2015): Teplice-Jihlava, Slovácko-Ostrava, Příbram-Sparta, Plzeň-Zlín, Bohemians-Brno, Jablonec-Slavia, Dukla-Boleslav, Olomouc-Liberec

11. kolo (24. října 2015): Jihlava-Liberec, Brno-Plzeň, Sparta-Bohemians,  Ostrava-Příbram, Boleslav-Slovácko, Zlín-Teplice, Slavia-Olomouc, Jablonec-Dukla

12. kolo (31. října 2015): Teplice-Slavia, Slovácko-Jablonec, Příbram-Brno, Plzeň-Sparta, Bohemians-Jihlava, Liberec-Ostrava, Dukla-Zlín, Olomouc-Boleslav

13. kolo (7. listopadu 2015): Sparta-Teplice, Zlín-Slovácko, Dukla-Příbram,  Ostrava-Plzeň, Slavia-Bohemians, Brno-Liberec, Boleslav-Jihlava, Jablonec-Olomouc

14. kolo (21. října 2015): Jihlava-Brno, Liberec-Sparta, Bohemians-Ostrava, Plzeň-Boleslav, Příbram-Zlín, Slovácko-Slavia, Teplice-Jablonec, Olomouc-Dukla

15. kolo (28. listopadu 2015): Sparta-Brno, Ostrava-Jihlava, Boleslav-Bohemians, Zlín-Liberec, Slavia-Příbram, Jablonec-Plzeň,  Dukla-Teplice, Olomouc-Slovácko

16. kolo (5. prosince 2015): Slovácko-Teplice, Ostrava-Sparta, Brno-Boleslav,  Jihlava-Zlín, Liberec-Slavia, Bohemians-Jablonec,  Plzeň-Dukla, Příbram-Olomouc

Program jarní části Synot ligy

17. kolo (13. února 2016): Teplice-Příbram, Slovácko-Plzeň, Olomouc-Bohemians, Dukla-Liberec, Jablonec-Jihlava, Slavia-Brno, Zlín-Sparta,  Boleslav-Ostrava

18. kolo (20. února 2016): Plzeň-Teplice, Příbram-Slovácko, Sparta-Boleslav, Ostrava-Zlín, Jihlava-Slavia, Liberec-Jablonec, Bohemians-Dukla, Brno-Olomouc

19. kolo (27. února 2016): Teplice-Liberec, Slovácko-Jihlava, Příbram-Bohemians, Zlín-Boleslav, Slavia-Ostrava, Jablonec-Brno, Dukla-Sparta,  Olomouc-Plzeň

20. kolo (5. března 2016): Plzeň-Příbram, Bohemians-Teplice, Liberec-Slovácko, Jihlava-Olomouc, Brno-Zlín, Sparta-Jablonec, Ostrava-Dukla, Boleslav-Slavia

21. kolo (12. března 2016): Plzeň-Bohemians, Příbram-Liberec, Dukla-Jihlava, Slovácko-Brno, Olomouc-Sparta, Jablonec-Ostrava, Teplice-Boleslav, Slavia-Zlín

22. kolo (19. března 2016): Ostrava-Teplice, Bohemians-Slovácko, Jihlava-Příbram, Liberec-Plzeň, Sparta-Slavia, Boleslav-Jablonec, Brno-Dukla, Zlín-Olomouc

23. kolo (2. dubna 2016): Bohemians-Liberec, Plzeň-Jihlava, Teplice-Brno,  Slovácko-Sparta, Olomouc-Ostrava, Příbram-Boleslav, Jablonec-Zlín, Dukla-Slavia

24. kolo (9. dubna 2016): Jihlava-Teplice, Ostrava-Slovácko, Sparta-Příbram,  Zlín-Plzeň, Brno-Bohemians,  Slavia-Jablonec, Boleslav-Dukla,  Liberec-Olomouc

25. kolo (16. dubna 2016): Liberec-Jihlava, Plzeň-Brno, Bohemians-Sparta,  Příbram-Ostrava, Slovácko-Boleslav, Teplice-Zlín, Olomouc-Slavia, Dukla-Jablonec

26. kolo (23. dubna 2016): Slavia-Teplice, Jablonec-Slovácko, Brno-Příbram, Sparta-Plzeň, Jihlava-Bohemians, Ostrava-Liberec, Zlín-Dukla, Boleslav-Olomouc

27. kolo (30. dubna 2016): Teplice-Sparta, Slovácko-Zlín, Příbram-Dukla,  Plzeň-Ostrava, Bohemians-Slavia, Liberec-Brno, Jihlava-Boleslav, Olomouc-Jablonec

28. kolo (7. května 2016): Brno-Jihlava, Sparta-Liberec, Ostrava-Bohemians, Boleslav-Plzeň, Zlín-Příbram, Slavia-Slovácko, Jablonec-Teplice, Dukla-Olomouc

29. kolo (11. května 2016): Brno-Sparta, Jihlava-Ostrava, Bohemians-Boleslav, Liberec-Zlín, Příbram-Slavia, Plzeň-Jablonec, Teplice-Dukla,  Slovácko-Olomouc

30. kolo (14. května 2016): Olomouc-Teplice, Dukla-Slovácko, Jablonec-Příbram, Slavia-Plzeň, Zlín-Bohemians, Boleslav-Liberec, Ostrava-Brno,  Sparta-Jihlava

 
Z V R P Skóre B
1.  Plzeň 30 23 2 5 57:25 71
2.  Sparta 30 20 4 6 61:24 64
3.  Liberec 30 17 7 6 51:35 58
4.  Ml. Boleslav 30 16 9 5 63:37 57
5.  Slavia 30 14 10 6 48:26 52
6.  Brno 30 14 5 11 37:38 47
7.  Jablonec 30 10 11 9 46:39 41
8.  Slovácko 30 12 4 14 37:51 40
9.  Bohem. 1905 30 8 13 9 35:37 37
10.  Dukla 30 8 11 11 44:41 35
11.  Jihlava 30 8 7 15 31:54 31
12.  Teplice 30 7 9 14 37:52 30
13.  Zlín 30 7 9 14 34:50 30
14.  Příbram 30 7 6 17 33:53 27
15.  Olomouc 30 6 9 15 35:49 27
16.  Ostrava 30 4 2 24 27:65 14