21. srpna 2015 • 23:00

Magera slavil s bříškem. Každým dnem čekáme rodinu, vysvětloval

720p480p360p240p
Mladá Boleslav - Zlín: Gól Lukáše Magery na 1:0
Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci

Mladá Boleslav zažila gólový večer. Nejvíce se činil útočník Lukáš Magera, který se při vítězství 5:2 radoval hned dvakrát. Oslavu pak provedl s míčem strčeným pod dres. "S přítelkyní čekáme rodinu a každý den by se to mělo narodit," radoval se hrdina večera.

Nejdříve přišla gólová oslava v 11. minutě. Naskočil si na Skalákův roh a otevřel skóre gólově bohatého utkání. Po vstřelené brance přišla na řadu netradiční oslava s míčem pod dresem a polibkem. "S přítelkyní čekáme rodinu. Termín máme v úterý, oba dva na to čekáme. Moc se těšíme," prozradil důvod oslavy vytáhlý Magera.

CELÝ SESTŘIH: Magera sestřelil nováčka! Zlín prohrál v Boleslavi 2:5

Druhý gólový bonbonek přišel na řadu v 70. minutě. A byl to zřejmě nejhezčí okamžik střetnutí. Ondřej Zahustel přihrál boleslavskému forvardovi, který si pustil míč na svoji silnější levačku a poslal ho brankáři Holému do šibenice. Následovala samozřejmě stejná oslava.

720p 480p 360p 240p
Mladá Boleslav - Zlín: Parádní bomba! Lukáš Magera zvýšil na 3:1

Úplně idylický zápas to ale pro Mageru nebyl. V první půli se střetl se zlínským Jakubem Jugasem. Hostující bek musel střídat, Magera měl v první půli obvázanou hlavu. ,,Jakub má asi zlomený nos, snad bude v pohodě. Já mám jenom dva stehy, nic vážného,“ dodal boleslavský útočník.

Mladá Boleslav - Zlín: Nepovedené nůžky Lukáše Magery

1.  Plzeň 30 23 2 5 57:25 71
2.  Sparta 30 20 4 6 61:24 64
3.  Liberec 30 17 7 6 51:35 58
4.  Ml. Boleslav 30 16 9 5 63:37 57
5.  Slavia 30 14 10 6 48:26 52
6.  Brno 30 14 5 11 37:38 47
7.  Jablonec 30 10 11 9 46:39 41