ZNÁMKOVÁNÍ Plzně: Hříšník Procházka, zářili Hrošovský a Baránek

Autor: iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Plzně v neděli předvedli proti Spartě jedno ze svých velkých vystoupení, i když to s nimi v jednu chvíli nevypadalo moc dobře. Michal Ďuriš nedal penaltu, Václav Procházla v závěru první půle degradoval svou skvělou práci neomluvitelnou klukovinou, po které následovala červená karta. V oslabení ale Viktoria paradoxně ožila a precizním výkonem, který řídili především Patrik Hrošovský a střelec úvodní branky Jan Baránek, dokráčela k důležité výhře 2:1.

Projděte si známkování jednotlivých hráčů (10 - nejlepší, 1 nejhorší, Milan Petržela a Aidin Mahmutovič nebyli hodnoceni, neodehráli dostatečný počet minut):