Plzeň začala přípravu jasným vítězstvím, porazila Domažlice 4:1

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalisté Viktorie Plzeň si v prvním ostrém přípravném utkání poradili s třetiligovými Domažlicemi 4:1. Dvakrát se trefil nejlepší střelec týmu v podzimní části Synot ligy Michal Ďuriš. Gólově se prosadil i navrátilec Krmenčík a stoper Lukáš Hejda.

Na umělé trávě v Luční ulici po bezbrankovém poločase otevřel skóre v 53. minutě slovenský útočník Ďuriš a v 66. minutě zvýšil obránce Hejda. Za Domažlice, které jsou plzeňskou farmou, vzápětí snížil Mužík, ale závěrečné desetiminutovce pojistili výhru favorita druhým zásahem Ďuriš a Krmenčík.

Svěřenci Karla Krejčího v sobotu odlétají na první soustředění do Turecka.

Hosté: 68. Mužík

Domácí: Sestava pro I. poločas: Pavlík – Hubník, Holenda, Kovařík, Baránek, Kovář, Rajtoral, Kučera, Štípek, Končal, Suchan Sestava pro II. poločas: Šiman – Hejda, Matějů, Hubník, Hořava, Kopic, Petržela, Ďuriš, Kovařík, Boček, Krmenčík

Hosté: Sestava pro I. poločas: Švihořík – Braun, Chocholoušek, Bauer, Beránek, Mužík, Hradecký (46. Javorský), Roubal, Kyndl (46. Špírek), Leitl (46. Chirinčuk), Fořt (46. Černý)