13. ledna 2016 • 15:55

Plzeň začala přípravu jasným vítězstvím, porazila Domažlice 4:1

Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku

Fotbalisté Viktorie Plzeň si v prvním ostrém přípravném utkání poradili s třetiligovými Domažlicemi 4:1. Dvakrát se trefil nejlepší střelec týmu v podzimní části Synot ligy Michal Ďuriš. Gólově se prosadil i navrátilec Krmenčík a stoper Lukáš Hejda.

Na umělé trávě v Luční ulici po bezbrankovém poločase otevřel skóre v 53. minutě slovenský útočník Ďuriš a v 66. minutě zvýšil obránce Hejda. Za Domažlice, které jsou plzeňskou farmou, vzápětí snížil Mužík, ale závěrečné desetiminutovce pojistili výhru favorita druhým zásahem Ďuriš a Krmenčík.

Svěřenci Karla Krejčího v sobotu odlétají na první soustředění do Turecka.

Hosté: 68. Mužík

Domácí: Sestava pro I. poločas: Pavlík – Hubník, Holenda, Kovařík, Baránek, Kovář, Rajtoral, Kučera, Štípek, Končal, Suchan Sestava pro II. poločas: Šiman – Hejda, Matějů, Hubník, Hořava, Kopic, Petržela, Ďuriš, Kovařík, Boček, Krmenčík

Hosté: Sestava pro I. poločas: Švihořík – Braun, Chocholoušek, Bauer, Beránek, Mužík, Hradecký (46. Javorský), Roubal, Kyndl (46. Špírek), Leitl (46. Chirinčuk), Fořt (46. Černý)

Témata:  sportfotbalplzeňDomažlice

1.  Plzeň 30 23 2 5 57:25 71
2.  Sparta 30 20 4 6 61:24 64
3.  Liberec 30 17 7 6 51:35 58
4.  Ml. Boleslav 30 16 9 5 63:37 57
5.  Slavia 30 14 10 6 48:26 52
6.  Brno 30 14 5 11 37:38 47
7.  Jablonec 30 10 11 9 46:39 41