Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. ledna 2016 • 12:40

První porážka Slavie v přípravě! I se Škodou prohrála s Ústím 0:2

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer

Fotbalisté pražské Slavie po čtyřech vítězstvích v pátém utkání zimní přípravy poprvé prohráli. V Edenu dnes po špatném výkonu nečekaně podlehli 0:2 druholigovému Ústí nad Labem a nedokázali mu oplatit zářijovou porážku 2:4, která znamenala vyřazení z domácího poháru.

Trenér Dušan Uhrin mladší stejně jako v předchozích čtyřech přípravných zápasech proti týmům z nižších soutěží postavil do obou poločasů rozdílné jedenáctky a do té zahajovací se poprvé dostal kanonýr Milan Škoda, který překonal drobné zdravotní problémy.

Slávistům se ale od začátku nedařilo a ústecká hra jako by jim neseděla. Pátý tým druhé ligy šel po dvaceti minutách překvapivě do vedení a chvíli po změně stran přidal po brejku druhý gól.

Pražané se pak na umělé trávě v Edenu snažili ztrátu dohnat, ale dopláceli na velké množství nepřesností. V největší šanci trefil Kuchta jen tyč. Zatímco Sparta Ústí před týdnem rozstřílela 7:1, Slavia proti severočeskému soupeři vyšla v přípravě poprvé gólově naprázdno. V pátek tým z Vršovic sehraje duel s druholigovým Vyšehradem.

Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 0:2 (0:1)

Branky: 19. Vaněk, 53. Suškin.

Sestava Slavie:

I. poločas: Berkovec - Mikula, Latka, Deli, T. Jablonský - Mihalík, Hušbauer, Barák, M. Vukadinovič - Kenija - Milan Škoda.

II. poločas: Řehák - Bořil, Frydrych, Kodr, Zmrhal - T. Souček - Štohanzl, Piták, Černý - Kuchta, Mešanovič. Trenér: Uhrin ml.

První prohra v přípravě, Slavia padla s Ústím nad Labem 0:2

Za posilou Slavie přijela slovenská televize. Co říká na českou ligu?