20. února 2016 • 20:25

Jablonec má posilu z Letné. Na hostování získal obránce Hybše

Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě
Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle

Fotbalisty Jablonce těsně před uzávěrkou přestupů posílil levý obránce Matěj Hybš. Třiadvacetiletý zadák bude na severu Čech rok a půl hostovat z pražské Sparty. Jablonecký klub o tom informoval v tiskové zprávě.

"O Matěje jsme měli zájem delší dobu. Je to hráč, který odehrál všechna utkání na šampionátu do 21 let a podával tam velmi kvalitní výkony. Po změnách v kádru Sparty v zimní přestávce hráč cítil, že angažmá v našem týmu by mu mohlo pomoci v jeho kariéře," uvedl sportovní ředitel severočeského klubu Ivan Horník.

Hybš je odchovancem Sparty, se kterou před dvěma lety získal mistrovský titul a vyhrál i český pohár. V nejvyšší soutěži odehrál celkem 55 zápasů. Minulou sezonu strávil na hostování v Jihlavě a v jejím dresu si také připsal zatím jedinou ligovou branku v kariéře.