21. června 2016 • 20:20

Ščukův krásný gól nestačil. Slavia v přípravě prohrála se Salcburkem 1:2

Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou
Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech

Fotbalisté Slavie ve svém prvním zápase na rakouském soustředění nestačili na tamního mistra a prohráli se Salcburkem 1:2. Trenéra „sešívaných“ Dušana Uhrina musela ovšem potěšit krásná branka záložníka Jasmina Ščuka. Další přípravný duel čeká Slavii ve čtvrtek, kdy se utká s Ludogorcem Razgrad.

Hosté: 7. Rzatkowski, 65. Laimer

Domácí: Berkovec – Mikula, Ngadeu Ngadjui (55. Frydrych), Deli, Bořil (55. Voltr) – Ščuk – Mihalík (66.Hrubý), Hušbauer (66. Bazal), Kenia (46. Barák), Mingazov (46. Jablonský) – Mešanovič (46. van Buren).

Hosté: Airton (46. Stankovič) – Schwegler (61. Lazaro), Miranda (61. Upamecano), Sörensen (46. Caleta-Car), Ulmer (46. Lainer); Laimer (71. Stumberger), Samassekou (46. Bernardo), Rzatkowski (46. Reyna); Roguljič (46. Soriano), Gulbrandsen (61. Dabbur) – Oberlin (46. Minamino).

Přípravné fotbalové utkání v Bischofshofenu (Rakousko):

Salcburk - Slavia 2:1 (1:0)
Branky: 7. Rzatkowski z pen., 65. Laimer - 83. Ščuk.

Sestava Slavie: Berkovec - Mikula, Ngadeu Ngadjui (55. Frydrych), Deli, Bořil (55. Voltr) - Ščuk - Mihalík (66. Hrubý), Hušbauer (66. Bazal), Kenia (46. Barák), Mingazov (46. Jablonský) - Mešanovič (46. Van Buren). Trenér: Uhrin ml.

Podívejte se, jak fotbalová Slavia trénuje v Rakousku

Další přípravná utkání:

Bohemians Praha 1905 - Slovan Bratislava 2:1 (2:0)
Branky: 33. a 38. Gajič - 85. Pinte.

Sestava Bohemians:

I. poločas: Zlámal - Dostál, Krch, Gajič, Havel - Hubínek, Lulič, Švec, Jirásek, Mosquera - Linhart.

II. poločas: Fryšták - Dostál, Křapka, Šmíd, Havel - Hubínek, Jindřišek, Hradecký, Jirásek, Mosquera (66. Švec) - Linhart (62. Mikuš). Trenér: Koubek.

Doubravka - Plzeň 0:9 (0:5)
Branky: 14. Hořava z pen., 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch.

Sestava Plzně:

I. poločas: Šiman - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Hořava, Kučera - Kopic, Suchan, Kovařík - Krmenčík.

II. poločas: Sváček - Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Chrien, Vaněk - Petržela, Vůch, Štípek - Holenda. Trenér: Pivarník.