21. června 2016 • 20:20

Ščukův krásný gól nestačil. Slavia v přípravě prohrála se Salcburkem 1:2

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Fotbalisté Slavie ve svém prvním zápase na rakouském soustředění nestačili na tamního mistra a prohráli se Salcburkem 1:2. Trenéra „sešívaných“ Dušana Uhrina musela ovšem potěšit krásná branka záložníka Jasmina Ščuka. Další přípravný duel čeká Slavii ve čtvrtek, kdy se utká s Ludogorcem Razgrad.

Hosté: 7. Rzatkowski, 65. Laimer

Domácí: Berkovec – Mikula, Ngadeu Ngadjui (55. Frydrych), Deli, Bořil (55. Voltr) – Ščuk – Mihalík (66.Hrubý), Hušbauer (66. Bazal), Kenia (46. Barák), Mingazov (46. Jablonský) – Mešanovič (46. van Buren).

Hosté: Airton (46. Stankovič) – Schwegler (61. Lazaro), Miranda (61. Upamecano), Sörensen (46. Caleta-Car), Ulmer (46. Lainer); Laimer (71. Stumberger), Samassekou (46. Bernardo), Rzatkowski (46. Reyna); Roguljič (46. Soriano), Gulbrandsen (61. Dabbur) – Oberlin (46. Minamino).

Domácí: Mešanovič

Bischofshofen, Rakousko

Přípravné fotbalové utkání v Bischofshofenu (Rakousko):

Salcburk - Slavia 2:1 (1:0)
Branky: 7. Rzatkowski z pen., 65. Laimer - 83. Ščuk.

Sestava Slavie: Berkovec - Mikula, Ngadeu Ngadjui (55. Frydrych), Deli, Bořil (55. Voltr) - Ščuk - Mihalík (66. Hrubý), Hušbauer (66. Bazal), Kenia (46. Barák), Mingazov (46. Jablonský) - Mešanovič (46. Van Buren). Trenér: Uhrin ml.

Podívejte se, jak fotbalová Slavia trénuje v Rakousku

Další přípravná utkání:

Bohemians Praha 1905 - Slovan Bratislava 2:1 (2:0)
Branky: 33. a 38. Gajič - 85. Pinte.

Sestava Bohemians:

I. poločas: Zlámal - Dostál, Krch, Gajič, Havel - Hubínek, Lulič, Švec, Jirásek, Mosquera - Linhart.

II. poločas: Fryšták - Dostál, Křapka, Šmíd, Havel - Hubínek, Jindřišek, Hradecký, Jirásek, Mosquera (66. Švec) - Linhart (62. Mikuš). Trenér: Koubek.

Doubravka - Plzeň 0:9 (0:5)
Branky: 14. Hořava z pen., 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch.

Sestava Plzně:

I. poločas: Šiman - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Hořava, Kučera - Kopic, Suchan, Kovařík - Krmenčík.

II. poločas: Sváček - Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Chrien, Vaněk - Petržela, Vůch, Štípek - Holenda. Trenér: Pivarník.