29. června 2016 • 18:48

Plzeň - Vlašim 5:3. Další výhra mistra v přípravě, Krmenčík dal dva góly

Michael Krmenčík přispěl dvěma góly k vítězství nad Vlašimí
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy

Fotbalisté Plzně vyhráli i čtvrtý přípravný zápas na novou sezonu. Ligový mistr stále v kombinované sestavě bez reprezentantů otočil duel s druholigovou Vlašimí a i zásluhou dvou gólů Michaela Krmenčíka zvítězil 5:3. V dosavadních čtyřech utkáních proti týmům z nižších soutěží Viktoria nastřílela 39 branek.

Nový trenér Plzně Roman Pivarník postavil v prvním poločase silnější sestavu, na skóre to ale nebylo vidět. Hned ve čtvrté minutě sice otevřel skóre Jan Holenda, ale už za dvě minuty odpověděl Pavel Vyhnal a stejný hráč poslal Vlašim v den svého svátku těsně před pauzou do nečekaného vedení.

Do druhé půle plzeňský trenér prostřídal a hlavně v obraně dostali šanci mladíci. Přesto Viktoria v hodně kombinované sestavě dokázala skóre obrátit. Dvakrát se trefil Krmenčík po přesných centrech od Jana Kovaříka, který si sám připsal jednu branku. V 90. minutě mohl zkompletoval hattrick Krmenčík, ale prosadil se až z dorážky Jan Suchan.

V sobotu se Plzeň v dalším přípravném zápase utká s druholigovým Sokolovem. Viktoria ladí formu na 3. předkolo Ligy mistrů.

Viktoria Plzeň - Vlašim 5:3 (1:2)

Branky: 50. a 73. Krmenčík, 4. Holenda, 57. Kovařík, 90. Suchan - 6. a 43. Vyhnal, 64. Nečas.

Sestava Plzně:

I. poločas: Bolek - Řezník, Baránek, Hejda, Matějů - Chrien, Hromada - Kopic, Bakoš, Vůch - Holenda.

II. poločas: Bolek - Rajtoral, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Kučera, Hromada (66. Chrien) - Kopic (69. Matějů), Suchan, Kovařík - Krmenčík. Trenér: Pivarník.

Hosté: 6. Vyhnal, 43. Vyhnal, 64. Nečas

Domácí: Bolek – Řezník (46. Rajtoral), Baránek (46. Čihák), Hejda (46. Piroch), Matějů (46. Vukajlovič) – Chrien (46. Kučera), Hromada (C) (66. Chrien) – Kopic (69. Matějů), Bakoš (46. Suchan), Vůch (46. Kovařík) – Holenda (46. Krmenčík).

Hosté: Nguyen – Breda, Kavka (46. Hejný), Štochl (C), Vondra – Janda (74. Frizoni), Tarczal, M. Hašek, Frizoni (46. Reiter) – Nečas (79. Jícha), Vyhnal (54. F. Hašek).

Luční, Plzeň

Další přípravné duely:

FC Hradec Králové - Slovan Liberec 4:3 (3:3)

Branky: 25. Vlkanova, 27. Súkenník, 43. P. Černý, 56. Pázler - 26. a 42. Hadaščok, 7. Bartl z pen.

Hradec:

I. poločas: Ottmar - Holeš, Plašil, Nosek, Mudra - Janoušek, Schwarz - Malinský, Vlkanova, Súkenník - P. Černý.

II. poločas: Lindr - M. Černý, Bederka, Chleboun, Mareš - Vobejda, Trubač - Zorvan, Žondra, Shejbal - Pázler. Trenér: Pilný.

Liberec: Kolář - Coufal, Pokorný, Karafiát, Heppner - Obročník (62. Machuča), Folprecht - Bartl (62. Bláha), Da Silva, Ševčík - Hadaščok. Trenér: Trpišovský.

Slovan Liberec - Podbrezová 2:2 (2:2)

Branky: 9. Sixta, 29. Komličenko z pen. - 39. Bernardina, 45. Peševski.

Sestava Liberce: Hladký - Mwene (59. Bláha), Chlumecký, Hovorka, Bartošák - Breite, Sixta (61. Machuča) - Djordjevič, Trošečkin, Navrátil - Komličenko.

Dukla Praha - Varnsdorf 7:0 (3:0)

Branky: 61. a 66. Mareš, 27. Manzia, 30. Čajič, 31. Beauguel, 54. Néstor, 85. Vlček.

Sestava Dukly:

I. poločas: Hroššo - Juroška, Šimůnek, Bezpalec, Preisler - Považanec, Čajič, Daniel Tetour - Vlček, Beauguel, Koreš (20. Manzia).

II. poločas: Hroššo - Miloševič, Štetina, Smejkal, Jurendič - Koval, Borek, Néstor - Vopat, Mareš, Manzia (70. Vlček). Trenér: Šilhavý.

1. FK Příbram - Ústí nad Labem 3:4 (2:3)

Branky: 8. Majtán, 24. Hlavatý, 67. Brandner - 28. a 32. Procházka, 30. Králík, 74. Kozma.

Sestava Příbrami:

I. poločas: Boháč - Karaklajič, Zápotočný, Won Čche-pong (11. Chaluš), Ferrara - Hlavatý, Pilík, Moravec, Pecháček - Majtán, Volf.

II. poločas: Kočí - Karaklajič, Nikolič, Chaluš, Mareš - Tusjak, Fauzí, Tregler, Januška - Rezek, Brandner. Trenér: Pulpit.

1. FC Slovácko - Znojmo 4:1 (2:1)

Branky: 12. Kerbr, 30. Biolek, 54. Zajíc, 86. Diviš - 14. Stáňa.

Sestava Slovácka:

I. poločas: Daněk - Chyla, Rada, Břečka, Šimko - Šumulikoski - Biolek, Havlík, Kalouda, Kerbr - Koné (27. Zajíc).

II. poločas: Heča - Reinberk, Hofmann (55. Šimko), Košút, Mareš - Daníček - Diviš, Ťok, Sadílek, Hlúpik - Zajíc. Trenér: Levý.

Vysočina Jihlava - Pardubice 1:1 (0:0)

Branky: 90. Ikaunieks - 76. Kayamba.

Sestava Jihlavy:

I. poločas: Rakovan - Blaič, Mišůn, Kryštůfek, Urdinov - Novotný, Nerad, Urblík, Záviška - Šamánek, Duba.

II. poločas: Hanuš - Záviška, Pedro, Rosa, Urdinov - Batioja, Zoubele, Štěpánek, Fulnek - Klíma, Ikaunieks. Trenér: Hipp.

FK Mladá Boleslav - Trenčín 2:1 (2:0)

Branky: 13. a 37. Mabrahu - 47. Kalu.

Sestava M. Boleslavi:

I. poločas: Šeda - Kysela, Kúdela, Polom, Keresteš - Valenta, Rada - Vukadinovič, Magera, Fabián - Mabrahu.

II. poločas: Diviš - Pauschek, Hůlka, Čmovš, Fleišman - Takács, Houska - Kajumov (63. Přikryl), Baroš, Kalabiška - Chramosta. Trenér: Jarolím.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje v Plzni? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>