a dozvíte se vše jako první.
15. července 2016 • 18:00

Plzeň - Basaksehir 1:0. Mistr drží neporazitelnost, trefil se Krmenčík

Michael Krmenčík v dresu Plzně
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer

Fotbalisté Plzně zvládli další utkání přípravy na příští sezonu a porazili turecký tým Istanbul Basaksehir FK 1:0. Jedinou branku vstřelil v závěru zápasu útočník Michael Krmenčík, který potrestal hrubou chybu obránce tureckého týmu. Plzeň tak neprohrála ani v sedmém utkání letní přípravy.

Plzeň v předchozích dvou zápasech remizovala a k dělbě bodů se schylovalo opět, přestože český mistr byl aktivnější. Jenže Limberského už v první minutě vychytal gólman a hlavou neuspěli Bakoš ani Hejda. Až v 86. minutě Krmenčík vystihl nedůraznou přihrávku jednoho z obránců zpět na brankáře a sám před gólmanem plzeňský útočník nezaváhal.

Plzni se tak vyplatilo důrazné napadání, které svěřenci trenéra Romana Pivarníka praktikovali celé utkání a ke kterému byli koučem nabádáni.

Přípravu na novou sezonu zakončí Plzeň v úterý v generálce proti Lokomotivu Moskva.