1. srpna 2016 • 07:30

SESTŘIHY: Plzeň i Sparta vyhrály, Hradec překvapil, Boleslav drtila

Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Obhájce titulu z Plzně vstoupil do nového ročníku První fotbalové ligy výhrou 2:1 v Jihlavě, když Viktoria otočila duel dvěma góly ve druhém poločase. Sparta se Slováckem naopak po poločase vedla 2:0, pak si ale situaci lehce zkomplikovala a o vítězství 3:2 se strachovala až do konce. V neděli pak Mladá Boleslav na svém hřišti rozdrtila Slovan Liberec 3:0. Hattrickem zazářil Jan Chramosta. Stejným výsledkem zvítězil nečekaně Hradec Králové na půdě Bohemians 1905. Zápas Brna se Slavií musel být kvůli počasí odložen.

Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:3

Branky: 74. Pázler, 79. vlastní Gajič, 90.+1 Malinský. Rozhodčí: Franěk - Kotík, Dobrovolný. ŽK: Jindřišek, Krch - P. Černý, Chleboun, Malinský. Diváci: 4832.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Hradec Králové 0:3. Nováček vyplenil Ďolíček

Mladá Boleslav - Liberec

Branka: 9., 53. a 60. Chramosta. Rozhodčí: Ardeleánu - Blažej, Kubr. ŽK: Folprecht. Diváci: 4177.

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 3:0

Jihlava - Plzeň 1:2

Branky: 27. Ikaunieks - 51. Kučera, 64. Kopic. Rozhodčí: Proske - Urban, Antoníček. ŽK: Urdinov, Rosa - Matějů, Kopic. Diváci: 4049.

720p 480p 360p 240p
CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Plzeň 1:2

Sparta - Slovácko 3:2

Branky: 2. a 10. z pen. Dočkal, 64. Konaté - 53. a 70. Diviš. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Paták. ŽK: Konaté, Zahustel, Brabec - Košút, Civič, Kerbr, Šimko, Ťok. Diváci: 7181.

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slovácko 3:2. Hosté hrozili favoritovi až do konce

Dukla - Teplice 0:1

Branka: 46. Potočný. Rozhodčí: Hrubeš - Koval, Vysloužil. ŽK: Krob (Teplice). Diváci: 2508.

CELÝ SESTŘIH: Dukla - Teplice 0:1. Úvodní duel rozhodl Potočný

Zlín - Příbram 2:0

Branky: 45. Hájek, 88. Jugas. Rozhodčí: Příhoda - Arnošt, Myška. ŽK: Chaluš, Tregler (oba Příbram). Diváci: 2336.

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Příbram 2:0. O výhře Ševců rozhodli stopeři

Jablonec - Karviná 5:3

Branky: 15., 47. a 74. Wágner, 49. Pernica, 84. Doležal - 25. a 40. Jurčo, 1. Voltr. Rozhodčí: Orel - Wilczek, Pospíšil. ŽK: Mehanovič, Kubista, Hybš, Beneš - Janečka, Duda, Fiala. Diváci: 2570.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Karviná 5:3. Wágner sestřelil nováčka hattrickem