a dozvíte se vše jako první.
15. října 2016 • 19:06

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Zlín 2:0. Hosté poprvé v sezoně padli

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Zlín 2:0. Hosté poprvé prohráli
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič

Fotbalisté Zlína dnes prohráli v Teplicích 0:2 a v desátém kole první ligy přišli jako poslední v soutěži o neporazitelnost. O výhře domácích rozhodli Roman Potočný s Davidem Vaněčkem a severočeský celek tak díky nim ukončil čtyřzápasovou sérii bez vítězství.

Lépe do zápasu vstoupili Tepličtí a do první šance se dostal Kučera, který střílel těsně nad. Poté se v nadějné pozici objevil Hora, toho však vychytal brankář Dostál. Zlín zahrozil až ve 38. minutě po Holíkově pokusu a dvě minuty před koncem po Štípkově akci trefil Pazdera tyč.

Rovněž vstup do druhé půle vyšel lépe domácím a branková konstrukce tentokrát zastavila Filla. Teplice to ale dlouho mrzet nemuselo, protože v 52. minutě se prosadil Potočný, když se jeho střela od tyče odrazila do branky. Zlín poté přebral aktivitu, z ní ale vytěžil pouze šanci Hnaníčka, prosadili se opět Severočeši - zaváhání obrany využil střídající Vaněček.

Zlín už zápas zdramatizovat nedokázal a poprvé v sezoně vyšel nejen bodově, ale i střelecky naprázdno a na první místo nabral čtyřbodovou ztrátu. Naopak Teplice se dočkaly prvního vítězství po třech porážkách za sebou a jedné remíze.

FK Teplice - Fastav Zlín 2:0 (0:0)
Branky: 52. Potočný, 73. Vaněček. Rozhodčí: Příhoda - Arnošt, Hájek. ŽK: Lüftner, Vaněček - Kopečný, Matejov. Diváci: 3062.

Teplice: Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob - Fillo (82. Vachoušek), Ljevakovič, Hora, Kučera, Urma (90. Kodeš) - Potočný (60. Vaněček). Trenér: Šmejkal.
Zlín: Dostál - Pazdera, Jugas, Hájek, Matejov (78. Jordan) - Kopečný, Holík (72. Vukadinovič), Hnaníček, Štípek (57. Traoré) - Harba, Diop. Trenér: Páník.

Teplice - Zlín: Vaněček vystřelil pěkně akrobaticky, ale nad bránu

Teplice - Zlín: Teplice zvyšují na 2:0 – po hrozné chybě zlínské obrany se trefil Vaněček

Teplice - Zlín: Hnaníček z dobré pozice ve vápně přestřelil teplickou bránu

Teplice - Zlín: Horovu střelu zastavil pohotový Dostál

Teplice - Zlín: Potočný se trefil krásně o tyč a Teplice vedou 1:0

Teplice - Zlín: Fillo přetlačil Kopečného a trefil tyč

Teplice - Zlín: Štípek zkoušel na Grigara oblouček, brankář vyškrábl míč na roh

Teplice - Zlín: Štípek míč do prázdné brány nedostal, Pazdera trefil tyč

Teplice - Zlín: Ljevakovičova střela po dvou tečích proskákala těsně vedle brány

Teplice - Zlín: Hora se otočil na hranici ofsajdu, ale Dostál ho vychytal
Teplice - Zlín: Kučera vypálil těsně nad zlínskou bránu

Teplice - Zlín: Po centru zprava zakončoval Diop, ale hodně nepřesně