CELÝ SESTŘIH: Boleslav - Teplice 1:1. Domácí čekají na výhru osm kol

Autor: iSport.cz
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Mladé Boleslavi v pondělní dohrávce 18. kola první ligy s Teplicemi neukončili sedm zápasů dlouhou sérii bez ligového vítězství. Po brance Jakuba Nečase nedokázali zužitkovat tlak, vyrovnávací branku vstřelil ve druhém poločase střídající Marek Červenka.

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v dohrávce 18. ligového kola s Teplicemi 1:1. Ve 22. minutě otevřel skóre premiérovým gólem v nejvyšší soutěži domácí Jakub Nečas, ale v 64. minutě vyrovnal střídající Marek Červenka. Mladá Boleslav v lize poosmé za sebou nezvítězila a z pátého místa v tabulce ztrácí tři body na čtvrtý Zlín. Teplice bodovaly ve čtvrtém z posledních pěti venkovních duelů a jsou šesté.

Nečas nastoupil poprvé v lize v základní sestavě a premiéru si osladil vedoucím gólem. Téměř 22 minut se na trávníku nedělo nic zajímavého, než Magera prodloužil dlouhý výkop brankáře Šedy. Hostující Vondrášek při snaze o malou domů upadl, rozhodčí Jílek situaci jako faul neposoudil a Nečas střelou mezi nohy překonal Grigara.

Teplice poté přidaly, ale do šancí se příliš nedostávaly. Výrazněji zahrozil až v 35. minutě Kučera, který zpoza vápna pálil těsně vedle. V domácím dresu byl hodně vidět Vukadinovič. V 38. minutě se zbavil obránce, ale gólman Grigar jeho tutovku vykopl. Z následného rohu pak hlavičkoval mimo Da Silva.

V 52. minutě měl další šanci Vukadinovič, který technicky pálil jen těsně vedle. Mladou Boleslav přišly neproměněné šance draho. Střídající Červenka byl na trávníku jen šest minut, když mu na hranici vápna přihrál Hora a střela hostujícího útočníka s přispěním Stronatiho teče zapadla obloukem do sítě. Červenka dal svůj první ligový gól v teplickém dresu.

Čtvrt hodiny před koncem mohli hosté otočit stav. Domácí brankář Šeda však vychytal Kučeru i následnou Horovu dorážku zblízka. Oba týmy si tak připsaly druhou jarní remízu 1:1.

Hosté: 64. Červenka

Domácí: Šeda – Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman – Takács, Mareš – M. Vukadinovič, Magera (C) (84. Matějovský), Nečas (74. Jánoš) – Chramosta (69. Železník).

Hosté: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Fillo (82. Vošahlík), Hora, Urma (46. Nivaldo) – Vaněček (58. Červenka).

Mladá Boleslav - Teplice: Marešův ostrý centr lapil Grigar

Mladá Boleslav - Teplice: Grigar zaváhal – vysoký míč mu vypadl, gólman ale chybu napravil

Mladá Boleslav - Teplice: Vondrášek fatálně chyboval, Nečas se trefil a Boleslav vede 1:0

Mladá Boleslav - Teplice: Domácí šli tři na dva, Vukadinovič tutovku zazdil

Mladá Boleslav - Teplice: Těsně vedle! Kučera vypálil tvrdě po zemi, bránu netrefil

Mladá Boleslav - Teplice: Další Vukadinovičova tutovka, Grigar míč vyrazil

Mladá Boleslav - Teplice: Vukadinovič technickou střelou minul Grigarovu bránu

Mladá Boleslav - Teplice: Červenkova tečovaná rána zapadla do brány a je to 1:1

Mladá Boleslav - Teplice: Fillovu pohotovou střelu Šeda lapil

Mladá Boleslav - Teplice: Něco pro fanynky! Červenka Stronatimu roztrhl dres, obránce ukázal břišní svaly

Mladá Boleslav - Teplice: Šeda čaruje – zlikvidoval Kučerovu ránu i Horovu dorážku