Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. srpna 2017 • 19:05

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Dukla 3:1. Domácí táhl Vaněček, hosté jsou poslední

SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo

Tak takhle by to nešlo. Dukla Praha odjíždí i z druhého venkovního zápasu s výpraskem, když prohrála v Teplicích 1:3. Po dvou kolech je pražský tým poslední s hrozivým skóre 1:7. Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného Bezpalce a začátek ligy tak vůbec nechytili. Naopak domácí ukázali po smolné prohře na Slavii svou sílu. Dva góly dal útočník David Vaněček.

Tepličtí měli od začátku navrch a už v 16. minutě po Vošahlíkovu centru mířil Rezek z voleje do tyče. Tlak domácích nadále sílil a v 29. minutě se dočkali odměny. Po Fillově přiťuknutí se prosadil Ljevakovič a v lize domácí kapitán skóroval takřka přesně po roce.

O pouhé dvě minuty později už to bylo o dva góly, když se po Krobově centru trefil hlavou Vaněček. Dukla nedokázala rozjetým Teplicím vzdorovat a nechybělo moc a mohla do kabin odcházet s tříbrankovou ztrátou. Šušnjar ale po rohovém kopu poslal hlavičku pouze do břevna.

CELÝ SESTŘIH: Teplice – Dukla 3:1. Domácí táhl Vaněček, hosté jsou poslední

Mizérie Dukly pokračovala i po přestávce a v 60. minutě potrestal zmatky v hostující obraně druhým gólem v utkání Vaněček. O pár okamžiků později mohl debakl hostujícího celku zvýraznit Kučera, ale po Rezkově přihrávce vystřelil jen těsně vedle pravé tyče.

Další góly už Tepličtí, kteří vstoupili do ligy těsnou prohrou 0:1 na hřišti mistrovské Slavie, nepřidali. Dukle se naopak podařilo snížit zásluhou Miloševiče, jejich další naděje na zdramatizování utkání jim vzalo vyloučení Michala Bezpalce, který v závěru dostal druhou žlutou kartu. Pražané tak neodčinili úvodní debakl 0:4 v Plzni.

Hosté: 73. Milošević

Domácí: Grigar – Vondrášek, Šušnjar, Jeřábek, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Fillo (74. Trubač), Jan Rezek, Vošahlík – Vaněček (68. Červenka).

Hosté: F. Rada (C) – Kušnír, Jiránek, Ostojić, Podaný – Koreš (70. Milošević), Bezpalec – Daniel Tetour, Mustedanagić (78. Preisler), Schranz (62. Djuranović) – Holenda.

720p 360p
Teplice - Dukla: Podaný položil míč na hlavu Miloševičovi a Dukla snížila na 3:1

720p 360p
Pokud ale hráči Dukly cítili závan naděje, v 82. minutě o něj přišli. Michal Bezpalec Teplice - Dukla: Konec nadějí pro Duklu – Bezpalec sundal Ljevakoviče a po druhé žluté jde ven

1.  Plzeň 14 14 0 0 32:5 42
2.  Olomouc 14 8 5 1 22:9 29
3.  Slavia 14 8 4 2 24:5 28
4.  Liberec 14 8 2 4 23:16 26
5.  Sparta 14 7 4 3 18:11 25
6.  Bohemians 1905 14 5 6 3 15:13 21
7.  Jablonec 14 5 5 4 20:17 20
8.  Teplice 14 5 4 5 18:17 19