CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Slovácko 0:0. Domácí stále čekají na gól

0
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz

Ve druhém kole HET ligy si mezi sebou rozdělili Jihlava a Slovácko body za bezgólovou remízu 0:0. Největší šanci utkání měl hostující kapitán Šumulikoski, ale míč do branky Vysočiny po rohu neprotlačil. Domácí tak i po druhém ligovém kole stále čekají na svůj první vstřelený gól v letošním ročníku.

Fotbalisté Jihlavy hráli ve druhém ligovém kole se Slováckem nerozhodně 0:0 a připsali si první bod pod vedením nového trenéra Ivana Kopeckého. Hosté i podruhé v novém ročníku získali jeden bod, když navázali na remízu 1:1 s Jabloncem.

Jako první v Jihlavě zahrozilo po čtvrthodině Slovácko, když střelu Havlíka vytlačil konečky prstů nad břevno gólman Rakovan. Pro hosty šlo o první střelu na branku, kterou ukončili převahu Vysočiny. Domácí se ale z nadějných příležitostí nijak výrazně prosadit nedokázali.

CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Slovácko 0:0

Blízko úvodní branky byl Nový, ale jeho střelu na brankové čáře dokázal vykopnou hostující obránce Hoffmann. Poté se dostalo ke slovu i Slovácko, ale obrana Vysočiny závar ve vápně vyřešila rázným odkopem. Víc šancí první půle nenabídla, protože oba celky se zaměřily především na obranu a v rozehrávce se trápily.

Také úvodní příležitost ve druhém poločase patřila Slovácku, ale Navrátilova střela v 68. minutě byla zblokována. Chvíli na to se dobré šanci objevil domácí Ikaunieks, ale jeho pokus Heča chytil. Když si pak hostující brankář poradil v nastavení i se střelou Daníčka, skončil třetí vzájemný zápas za sebou remízou. V minulé sezoně spolu Jihlava se Slováckem hrály 0:0 a 1:1.

Domácí: Rakovan – Tlustý, Kryštůfek, J. Krejčí (C), Nový – Zoubele, Štěpánek (58. Daníček) – Fulnek (79. Dvořák), D. Ikaunieks, Popović – Klíma (58. Hronek).

Hosté: Heča – Reinberk, S. Hofmann, Šimko, Divíšek – Daníček, Šumulikoski (C) – Navrátil (90+1. Juroška), Havlík (79. Jakub Rezek), Machalík – Zajíc (74. Kubala).

Jihlava - Slovácko: Daníček málem zboural kouče Jihlavy Kopeckého

Jihlava - Slovácko: Po rohu Slovácka byl blízko gólu Šumulikoski, míč ale do brány neprotlačil

Jihlava - Slovácko: Nový střílel po spolupráci s Ikaunieksem, Hofmann odklidil míč

Jihlava - Slovácko: Rakovan vytahoval dobrou střelu Havlíka z přímého volného kopu

Jihlava - Slovácko: První střela zápasu - Ikaunieks pálil nad