+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. července 2009 • 16:21

Bednář čeká na verdikt, trénovat už smí

Autor:
Roman Bednář
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roman Bednář udělal několik krůčků ke svému návratu do týmu West Bromwiche po květnové drogové aféře. Anglický klub jej zapsal na soupisku už pro první zápasy druhé ligy, kam sestoupil z Premier League, a ponechal mu žádané číslo 9.Navíc Bednářovi umožnil od tohoto týdne využívat tréninkové zázemí, i když má hráč stále zastavený plat a nesmít se připravovat s týmem.

Regionální deník Express and Star napsal, že klub čeká na verdikt Fotbalové asociace (FA). Pokud by od ní Bednář nedostal dlouhý distanc, měl by se na hřišti objevit co nejdříve.

Svazový verdikt funkcionáři West Bromwiche předjímat nechtějí, přesto jim FA v minulém týdnu povolila, že Bednář smí využívat klubový areál pro kondiční přípravu, pokud se v něm nebude zdržovat současně se spoluhráči.

Šestadvacetiletý útočník byl v polovině května přistižen bulvárním listem News of the World při nákupu kokainu a marihuany. Bednáře vyšetřovala i policie, ale nakonec dostal jen varování. O jeho případu ještě bude rozhodovat vedení FA, ale termín není znám.

 Klasická verze
Mobilní verze