+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. března 2010 • 14:17

Rosický je v pořádku a v sobotu by mohl nastoupit

Autor:
Tomáš Rosický by měl být v pořádku.
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalista Tomáš Rosický již překonal problémy s třísly a měl by být připraven nastoupit za Arsenal v sobotním londýnském derby s West Hamem. Klub to uvedl na svém webu s poznámkou, že o startu českého reprezentanta definitivně rozhodne páteční lékařská prohlídka.Devětadvacetiletý záložník se zranil minulý týden při utkání Ligy mistrů s Portem. Kvůli potížím s třísly vynechal víkendový duel s Hullem, ale do dalšího zápasu by měl již nastoupit stejně jako kapitán Cesc Fábregas, který od začátku března laboruje se stehenním svalem.

"Cesc a Tomáš mají v pátek ráno zdravotní prohlídku. Pro sobotní zápas by však měli být připraveni," uvedl trenér Arséne Wenger. "Počítat bych měl i s Carlosem Velou a po disciplinárním trestu je zpět také Song," dodal.

Témata:  sport, fotbal, rosický., Arsenal
 Klasická verze
Mobilní verze