a dozvíte se vše jako první.
31. července 2015 • 19:24

Táborsko stav 1:0 neudrželo. Ústí trefilo bod osm minut před koncem

Táborsko veze z Ústí bod. (archivní foto).
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech

Zahajovací zápas nového ročníku druhé fotbalové ligy mezi Ústím nad Labem a Táborskem skončil remízou 1:1. Jihočechy poslal do vedení v 19. minutě Elvist Ciku, domácí vyrovnali až osm minut před koncem zásluhou Josefa Eliáše.

Oba soupeři tak vstoupili do sezony stejným výsledkem jako před rokem. Tehdy Táborsko hrálo 1:1 se Sokolovem, zatímco Ústí, za které dnes v útoku nastoupil i bývalý hráč Sparty nebo Liberce Miroslav Slepička, remizovalo ve Varnsdorfu.

1. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Táborsko 1:1 (0:1)

Branky: 82. Eliáš - 19. Ciku. Rozhodčí: Berka - Vlasjuk, Černý. ŽK: Králík (Ústí). Diváci: 1338.

Ústí: Zacharda - Zeman, Rašo, Zukič, Šnirc - Peterka - Eliáš, Martykán (56. Miskovič), Králík (74. Leibl), Novotný - Hošek (46. Smola). Trenér: Němec.

Táborsko: Toma - Hanzlík, Ciferský, Mráz, Hovorka - Ciku, Šiml, Nešický (69. Sladký), Javorek, Džafič - Slepička. Trenér: Frňka.

1.  Opava 16 9 4 3 42:25 31
2.  Třinec 14 9 2 3 21:12 29
3.  Č. Buděj. 14 7 6 1 23:8 27
4.  Příbram 15 8 2 5 24:15 26
5.  Pardubice 15 8 1 6 20:13 25
6.  Znojmo 15 7 3 5 20:24 24