Táborsko stav 1:0 neudrželo. Ústí trefilo bod osm minut před koncem

Táborsko veze z Ústí bod. (archivní foto).
UNIKÁTNÍ VIDEO: Sezona Koukalové? Dva glóby, pět milionů, 462 tref do terče UNIKÁTNÍ VIDEO: Sezona Koukalové? Dva glóby, pět milionů, 462 tref do terče
Lyžařská legenda ukončila kariéru. Šárka Strachová došla až na vrchol Lyžařská legenda ukončila kariéru. Šárka Strachová došla až na vrchol

Zahajovací zápas nového ročníku druhé fotbalové ligy mezi Ústím nad Labem a Táborskem skončil remízou 1:1. Jihočechy poslal do vedení v 19. minutě Elvist Ciku, domácí vyrovnali až osm minut před koncem zásluhou Josefa Eliáše.

Oba soupeři tak vstoupili do sezony stejným výsledkem jako před rokem. Tehdy Táborsko hrálo 1:1 se Sokolovem, zatímco Ústí, za které dnes v útoku nastoupil i bývalý hráč Sparty nebo Liberce Miroslav Slepička, remizovalo ve Varnsdorfu.

1. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Táborsko 1:1 (0:1)

Branky: 82. Eliáš - 19. Ciku. Rozhodčí: Berka - Vlasjuk, Černý. ŽK: Králík (Ústí). Diváci: 1338.

Ústí: Zacharda - Zeman, Rašo, Zukič, Šnirc - Peterka - Eliáš, Martykán (56. Miskovič), Králík (74. Leibl), Novotný - Hošek (46. Smola). Trenér: Němec.

Táborsko: Toma - Hanzlík, Ciferský, Mráz, Hovorka - Ciku, Šiml, Nešický (69. Sladký), Javorek, Džafič - Slepička. Trenér: Frňka.