Táborsko stav 1:0 neudrželo. Ústí trefilo bod osm minut před koncem

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Zahajovací zápas nového ročníku druhé fotbalové ligy mezi Ústím nad Labem a Táborskem skončil remízou 1:1. Jihočechy poslal do vedení v 19. minutě Elvist Ciku, domácí vyrovnali až osm minut před koncem zásluhou Josefa Eliáše.

Oba soupeři tak vstoupili do sezony stejným výsledkem jako před rokem. Tehdy Táborsko hrálo 1:1 se Sokolovem, zatímco Ústí, za které dnes v útoku nastoupil i bývalý hráč Sparty nebo Liberce Miroslav Slepička, remizovalo ve Varnsdorfu.

1. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Táborsko 1:1 (0:1)

Branky: 82. Eliáš - 19. Ciku. Rozhodčí: Berka - Vlasjuk, Černý. ŽK: Králík (Ústí). Diváci: 1338.

Ústí: Zacharda - Zeman, Rašo, Zukič, Šnirc - Peterka - Eliáš, Martykán (56. Miskovič), Králík (74. Leibl), Novotný - Hošek (46. Smola). Trenér: Němec.

Táborsko: Toma - Hanzlík, Ciferský, Mráz, Hovorka - Ciku, Šiml, Nešický (69. Sladký), Javorek, Džafič - Slepička. Trenér: Frňka.