23. září 2015 • 14:34

VIDEO: Drzé průniky i jesle! Ústí motalo hráčům Slavie hlavu

Autor:
Drzé průniky i jesle! Ústí se vytáhlo, hráčům Slavie se motala hlava
TOP VIDEA
Australian Open: Plíšková zničila Rusku, tleskal jí i přítel Hrdlička Australian Open: Plíšková zničila Rusku, tleskal jí i přítel Hrdlička
Rashford pro iSport TV: Mourinho se o nás stará. Jak vidí Zlatana a Rooneyho? Rashford pro iSport TV: Mourinho se o nás stará. Jak vidí Zlatana a Rooneyho?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestože hráli na domácím hřišti, byli jasným outsiderem. Fotbalisté druholigového Ústí nad Labem se ale v českém poháru vytáhli. Pražskou Slavii porazili 4:2 a to nebylo zdaleka všechno. Favorizovaného soka několikrát dokonale ztrapnili. Nechyběly drzé průniky či populární „jesle“.Už to, že dali hráči Ústí prvoligovému soupeři čtyři góly, je parádní počin. Jenže domácí, kteří jsou zatím ve druhé lize po sedmi kolech pátí, k tomu přidali něco navíc. A fanoušci se jistě dobře bavili. Tedy až na ty slávistické.

Fotbalisté Ústí totiž ze soupeře neměli vůbec strach, na hřišti si počínali mimořádně drze. Tak třeba, když domácí obránce nasadil protihráči jesle ve vlastním pokutovém území. Nebo když se jeden z hráčů Ústí vrhl do průniku mezi čtyři slávisty.

Slavia tak odjela z Ústí nejen z nečekanou porážkou, která znamená brzké vyřazení z českého poháru, ale také s ostudou. Domácí hráči ji totiž přehráli i individuálně. Na důkaz se můžete podívat ve videu TV iSport.

Drzé průniky i jesle! Ústí se vytáhlo, hráčům Slavie se motala hlava

Slávisté vypadli z poháru. Mrzutost, čertil se trenér Uhrin

Druholigové Ústí slaví. V poháru senzačně porazilo Slavii

Témata:  sportfotbalsynot ligaSlaviaústíMOL Cup