10. listopadu 2015 • 18:09

Dukla přejela Ústí i podruhé 3:0 a postupuje do čtvrtfinále poháru

Dukla neměla s Ústím slitování ani ve druhém zápase (archivní foto)
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili

Fotbalisté Dukly hladce postoupili do jarního čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Pražané v domácí osmifinálové odvetě porazili druholigové Ústí nad Labem 3:0 a zopakovali výsledek z úvodního zápasu na hřišti soupeře.

Na Julisce v 11. minutě otevřel skóre hlavou Chorvat Jurendič, v nastavení první půle zvýšil z dorážky další obránce Jeřábek. Krátce po změně stran přidal třetí gól Dukly Mareš po úniku Čajiče.

Pohár bude v tomto týdnu během reprezentační přestávky pokračovat dalšími osmifinálovými duely, mezi nejlepší osmičku už před Duklou postoupil finalista minulého ročníku Jablonec.

Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 3:0 (2:0)
Branky: 11. Jurendič, 45.+1 Jeřábek, 53. Jakub Mareš. Rozhodčí: Jílek - Fišer, Z. Koval. Diváci: 415. První zápas 3:0, postoupila Dukla.

Sestava Dukly: Chudý - Preissler, Jurendič, Jeřábek, Čajič - Marek Hanousek (76. Mejdr), Považanec, R. Koval - Berger (58. Bezdička), Beauguel, Jakub Mareš (69. Krmenčík). Trenér: Kozel.