Klidný postup. Boleslav spláchla Karvinou a je ve čtvrtfinále poháru

Boleslav si poradila s Karvinou i ve druhém zápase
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku

Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do čtvrtfinále MOL Cupu. V osmifinále české pohárové soutěže vyřadili druholigovou Karvinou po výhrách 1:0 a 3:0. První utkání rozhodl Chramosta, který se trefil i v dnešní domácí odvetě společně se Skalákem a Čermákem.

Mladá Boleslav měla odvetu pod kontrolou, dlouho však čekala na gól. Nejblíže k němu měl reprezentant Zahustel, ale z hranice pokutového území trefil jen břevno. Neuspěl ani Rada a pak znovu Zahustel.

Až v 51. minutě karvinský brankář Pastornický kapituloval, když nestačil na střelu dalšího reprezentanta v domácím dresu Skaláka. O osm minut později utekl Chramosta a sám před brankářem nezaváhal.

Vydařenou desetiminutovku podtrhl Čermák. Po akci Skaláka a Fleišmana nastřelil Chramosta jen tyč, ale míč se odrazil k Čermákovi, který završil postup favorita.

Mladá Boleslav - Karviná 3:0 (0:0)
Branky: 51. Skalák, 59. Chramosta, 62. Čermák. Rozhodčí: Váňa - Blažej, Melichar. První zápas 1:0, postoupila M. Boleslav.

Sestava M. Boleslavi: Diviš - J. Kysela, Kúdela, Polom, Fleišman - Ščuk, J. Rada (75. Skácel) - Zahustel (46. Magera), Čermák, Skalák (65. Bořil) - Chramosta. Trenér: K. Jarolím.