a dozvíte se vše jako první.
5. října 2016 • 18:12

Zlín přejel v poháru Tachov a postupuje. Neprohrál už 11 zápasů v řadě

Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky

Fotbalisté Zlína ve 3. kole MOL Cupu vyhráli 4:0 na hřišti třetiligového Tachova a postoupili do dalších bojů české pohárové soutěže. Navázali tak na stejnou výhru z 2. kola nad Třebíčí. Jedinými ligovými celky, pro které soutěž už skončila, zůstávají Teplice a Příbram. Zlínská série bez porážky v soutěžních zápasech se prodloužila na jedenáct duelů.

Zlín, který je v sezoně dosud neporažen, se vedení ujal v 17. minutě gólem Diopa. Ještě do poločasu zvýšil Štípek, který nastoupil v sestavě Zlína poprvé od 23. srpna a následného zranění.

Zlínský útočník Dame Diop (vpravo) vstřelil Tachovu jeden gól

Tachov, který má v sestavě na hostování několik odchovanců Plzně, na Zlín nestačil a krátce po změně stran inkasoval potřetí. Tentokrát se prosadil Harba. Skóre pak uzavřel střídající Holík.