+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. července 2017 • 21:12

Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

Autor: ,
Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé se postavil na lavičku Sokolova v soutěžním zápase a svůj tým v poklidu dovedl do druhého kola fotbalového MOL Cupu. Pavel Horváth ale ani při výhře Baníku 7:0 na hřišti divizních Loun nevydržel dlouho v klidu. Podívejte se, jak bývalý hráč Plzně prožíval duel.Rázně a hlasitě vydával pokyny, popoháněl hráče na správná místa, ale také se v jednu rozesmál na celé kolo. Pavel Horváth si svou soutěžní premiéru na lavičce Sokolova užil, i když začátek duelu ho nepotěšil.

Horváthova soutěžní premiéra: jasná výhra i záchvat smíchu u lavičky

„Výsledek je jednoznačný. V první minutě jsme mohli dostat gól, takže s koncentrací určitě spokojený nejsem. Myslím si ale, že od druhé minuty jsme měli zápas pevně v rukou a zaslouženě vyhráli,“ hodnotil vysokou výhru Horváth pro iSport TV. „Samozřejmě očekávám, že druhá liga nás prověří víc než dnes FK Louny. Věřím, že mužstvo je připravené na start ligy,“ dodal.

A jaké má s druholigovým týmem ambice? „Chtěli bychom hrát v horní polovině tabulky a předvádět fotbal, který by zajímal diváky. To znamená vytvářet si šance a dávat góly,“ má jasno Pavel Horváth.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze