+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. září 2017 • 05:00

Fotbal o víkendu: projděte si program nižších soutěží v Česku

Autor:
Příbram slaví vítězství na půdě Hradce Králové a v tabulce ho má na dostřel (archivní foto)
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přinášíme vám program všech nižších soutěží na víkend od 30. října do 1. října od druhé ligy až po I. A třídy.



ČECHY

FNL

Sobota 30. 9.: Třinec–Znojmo (10.15), Příbram–Fr. Místek, Táborsko–Pardubice (16). Neděle 1. 10.: Vlašim–Ústí nad Labem, Varnsdorf–Sokolov (16), Č. Budějovice–Vítkovice (17). Středa 4. 10.: Olympia–Hradec Králové (16).

ČFL

Sobota 30. 9.: Písek–Štěchovice, Chrudim–Benátky (10.15), Králův Dvůr–Benešov, Litoměřicko–Dobrovice (10.30), Ústí nad Orlicí–Čížová (16). Neděle 1. 10.: Domažlice–Vltavín, Převýšov–Jirny (10.15), Zápy–Vyšehrad, Nymburk–Brozany (16).

DIVIZE

Skupina A – sobota 30. 9.: Petřín–Roudné, Přeštice–Č. Krumlov (10.15), Klatovy–Březová (16). Neděle 1. 10.: K. Vary–M. Lázně (10.30), Rakovník–Dobříš, Jankov–Hořovicko, Sedlčany–Doubravka (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Hrobce–Meteor, Rakovník–Velvary, Kladno–Český Brod (10.15), Ostrá–Louny, Nový Bor–Hostouň, Úvaly–Motorlet, Česká Lípa–Souš (16).

Skupina C – sobota 30. 9.: Zbuzany–Pardubice B (10.15), V. Mýto–Živanice, Letohrad–Kratonohy, Chrastava–Trutnov (16). Neděle 1. 10.: Admira–Brandýs (10.15), Turnov–Mšeno, Dvůr Králové–Čáslav, Kolín–Vykáň (16).

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Pátek 29. 9.: Příbram–Olomouc (10.30), Mladá Boleslav–Karviná (14). Sobota 30. 9.: Zlín–Bohemians, Slovácko–Fr. Místek (10.30), Sparta–Hradec Kr., Brno–Opava, Slavia–Č. Budějovice, Pardubice–Plzeň, Teplice–Ostrava (11).

KRAJSKÝ PŘEBOR

PRAHA

Sobota 30. 9.: H. Měcholupy–US Praha, ČAFC–Královice (10.15), Třeboradice–Jižní Město (0.30), Tempo–Újezd nad Lesy (14.30). Neděle 1. 10.: Admira B–Dolní Chabry (15), Zbraslav–Vršovice, Motorlet B–Braník, Ďáblice–Přední Kopanina (16.30).

STŘEDOČESKÝ

Sobota 30. 9.: Klíčany–Kutná Hora (10.15), Příbram–Horky (10.30), Tuchlovice–Semice, Rejšiceš–Libiš, Nové Strašecí–Slaný, Beroun–Poříčany, Hvozdnice–Lhota (16).

JIHOČESKÝ

Sobota 30. 9.: J. Hradec–Rudolfov (10.30), Protivín–Želeč, Dražice–Čimelice, Olešník–Hluboká, Sez. Ústí–Milevsko, Katovice–Dačice (16). Neděle 1. 10.: Táborsko B–N. Včelnice (10.15), Třeboň–Osek (10.30).

PLZEŇSKÝ

Sobota 30. 9.: Tachov–Žihle, Nýrsko–Chotíkov (16). Neděle 1. 10.: Mýto–Horní Bříza, Lhota–Domažlice B, Stříbro–Rokycany, Sušice–Luby (16).

KARLOVARSKÝ

Sobota 30. 9.: St. Role–Cheb, Fr. Lázně–Ostrov (10.30), Citice–Chodov, Lomnice–Hv. Cheb (15), Nejdek–Toužim, N. Sedlo–Kr. Poříčí (16). Neděle 1. 10.: Žlutice–K. Vary (14).

ÚSTECKÝ

Sobota 30. 9.: Most–Žatec, Kadaň–Štětí (10.15), Litoměřicko B–Jiřetín (14.30), Bílina–Brná (15), Jílové–Srbice, Vilémov–Krupka (16.30). Neděle 1. 10.: Neštěmice–Modlany (15), Modrá–Perštejn (16.30).

LIBERECKÝ

Sobota 30. 9.: V. Hamry–Ž. Brod (10.30), Višňová–Přepeře, Hrádek–Sedmihorky, Semily–Frýdlant, Doksy–Rovensko (16.30). Neděle 1. 10.: Skalice–Bílý Kostel (10.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 30. 9.: Slasvia HK–Třebeš (10.15), Nové Město–Rychnov, Libčany–Čer. Kostelec, Jičín–Vysoká, Náchod–Cidlina (16.30). Neděle 1. 10.: Hořice–Jaroměř, Vrchlabí–Chlumec, Kostelec–Bělohrad (16.30).

PARDUBICKÝ

Sobota 30. 9.: Dobříkov–Chrudim B (10), Holice–Svitavy (10.15), Č. Třebová–Choceň, Lanškroun–Litomyšl, Třemošnice–Slatiňany (15.30). Neděle 1. 10.: Heř. Městec–Polička, Mor. Třebová–Žamberk (15.30).

VYSOČINA

Sobota 30. 9.: Košetice–Vel. Meziříčí B (15). Neděle 1. 10.: Okříšky–Pelhřimov, Kouty–Speřice, Nová Ves–Polná, Humpolec–Přibyslav, Ledeč–Chotěboř, Jaroměřice–Bystřice (15)

1. A TŘÍDA

PRAHA

Skupina A – sobota 30. 9.: Uhříněves–Štěrboholy, Kolovraty–Strašnice, Dubeč–Hostivař (16.30). Neděle 1. 10.: Újezd nad Lesy–Praga, Bohnice–Jižní Město, Kunratice–Vyšehrad (16.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Střešovice–1999 Praha (10.15), Zličín–Slivence (10.30), Modřany–Libuš (11), Vltavín–Újezd 4 (14), Zlíchov–Podolí (15). Neděle 1. 10.: Lipence–Stodůlky, Cholupice–Radotín (16.30).

STŘEDOČESKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Hřebeč–Libušín (10.15), Vestec–Jílové, Klecany–Votice, Jíloviště–Mníšek, Černolice–Komárov (16). Neděle 1. 10.: Podlesí–Kosoř (10.30), Tochovice–Cerhovice, Zavidov–Nový Knín (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Vyšehořovice–Kly, Čelákovice–Záryby (10.15), Luštěnice–Janovice, Sázava–Český Brod B, Pěčice–Mnichovohradišťský SK, Kosmonosy–Divišov (16). Neděle 1. 10.: Velim–Poděbrady, Lysá–Mělník (16).

JIHOČESKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Sedlec–Velešín (10), Vimperk–Týn (15), Vodňany–Vacov, Blatná–Bavorovice, Slavia ČB–Loko ČB (16). Neděle 1. 10.: Prachatice–Větřní (10), Junior–Planá (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Planá–Hrdějovice (10.30), Veselí–Chýnov (11), T. Sviny–Čt. Dvory (12.30), J. Hradec B–Ševětín (14.30). Neděle 1. 10.: Bernartice–Met. Tábor, Lom–Dobrá Voda, Milevsko B–Nemanice (16).

PLZEŇSKÝ

Sobota 30. 9.: Křimice–Horažďovice, Kralovice–Žichovice, Nepomuk–Mochtín, Košutka–Bolevec, Zruč–Chlumčany (16). Neděle 1. 10.: Mrákov–Černice (15), Bukovec–Rokycany B, Tlumačov–Svéradice (16).

KARLOVARSKÝ

Sobota 30. 9.: Rotava–Ostrov B (10.30), Hroznětín–Slavkov, Aš–Loket, Vintířov–N. Role, Lipová–Marklín (16). Neděle 1. 10.: K. Vary B–Habartov (14.30), Březová B–Trstěnice (15).

ÚSTECKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Lovosice–Děčín (10.15), Proboštov–Oldřichov (14.30), Březno–Mojžíř, Č. Kamenice–Křešice, Střekov–Libouchec, Benešov–Rumburk, Libochovice–Bohušovice (16.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Ledvice–Ervěnice (15), Vroutek–Domoušice, Postoloprty–Kryry, Chomutov–Dobroměřice, Březno–Klášterec, Údlice–Spořice, Kopisty–Podbořany (16.30).

LIBERECKÝ

Sobota 30. 9.: Pěnčín–Košťálov, Stráž–Kr. Studánka, Lomnice–Ruprechtice, Doubí–Cvikov (16.30). Neděle 1. 10.: Mšeno–Rynoltice, Rapid Liberec–Velké Hamry B (16.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 30. 9.: Bílá Třemešná–Broumov, Kobylice–Sobotka, Hostinné–Police (16.30). Neděle 1. 10.: Náchod B–Úpice, Kratonohy B–Nový HK, Týniště–Černilov, Roudnice–Dobruška, Trutnov B–Kunčice (16.30).

PARDUBICKÝ

Sobota 30. 9.: Kunčina–Svitavy B, Načešice–Letohrad B, Přelouč–Pardubičky (15.30). Neděle 1. 10.: Nasavrky–Roh. Bělá, H. Ředice–Semanín, Pomezí–D. Újezd, V. Mýto B–Luže (15.30).

VYSOČINA

Skupina A – sobota 30. 9.: Mírovka–Kostelec, Chotěboř B–H. Borová, Bedřichov–Žirovnice (15). Neděle 1. 10.: Pacov–Kamenice, Světlá–H. Brod B, Telč–Třešť, Leština–Dobronín (15).

Skupina B ¬ sobota 30. 9.: Jemnicko–Náměšť, Žďár B–N. Syrovice, Třebíč B–Dukovany (15). Neděle 1. 10.: Vrchovina B–Želeteva, Moravec–Herálec ZR, Budišov–Šebkovice (15), Černíč–Mor. Budějovice (15.30).

MORAVA

FNL

Sobota 30. 9.: Třinec–Znojmo (10.15), Příbram–Fr. Místek, Táborsko–Pardubice (16). Neděle 1. 10.: Vlašim–Ústí n. L., Varnsdorf–Sokolov (16), Č. Budějovice–Vítkovice (17). Středa 4. 10.: Olympia–Hradec Králové (16).

MSFL

Sobota 30. 9.: Petřkovice–Prostějov, Hodonín–Velké Meziříčí, Líšeň–Kroměříž, Hulín–HFK Olomouc, Uherský Brod–Uničov, Mohelnice–Hlučín, Vyškov–Rýmařov (15). Neděle 1. 10.: Valašské Meziříčí–Otrokovice (10.15).

DIVIZE

Skupina D – sobota 30. 9.: Havlíčkův Brod–Břeclav, Blansko–Polná, Rosice–Vrchovina (15). Neděle 1. 10.: Tasovice–Bzenec, Stará Říše–Tišnov, Velká Bíteš–Třebíč, Strání–Šumperk, Ždírec nad Doubravou–Žďár nad Sázavou (15).

Skupina E – sobota 30. 9.: Vsetín–Hranice, Petrovice–Opava B, Šternberk–Slavičín, Nové Sady–Kozlovice (15). Neděle 1. 10.: Ústí–Jeseník (10), Brumov–Nový Jičín, Havířov–Dolní Benešov (10.15), Bohumín–Frýdlant n. O. (15).

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Pátek 29. 9.: Příbram–Olomouc (10.30), Mladá Boleslav–Karviná (14). Sobota 30. 9.: Zlín–Bohemians, Slovácko–Fr. Místek (10.30), Sparta–Hradec Králové, Brno–Opava, Slavia–Č. Budějovice, Pardubice–Plzeň, Teplice–Ostrava (11).

KRAJSKÝ PŘEBOR

VYSOČINA

Sobota 30. 9.: Košetice–Velké Meziříčí B (15). Neděle 1. 10.: Okříšky–Pelhřimov, Kouty–Speřice, Nová Ves–Polná, Humpolec–Přibyslav, Ledeč nad Sáz.–Chotěboř, Jaroměřice nad Rok.–Bystřice n. Pern. (15)

JIHOMORAVSKÝ

Sobota 30. 9.: Sparta Brno–Bučovice, Vojkovice–Moravská Slaiva, Veselí n. Moravou–Mutěnice (15). Neděle 1. 10.: Boskovice–Bosonohy, Mor. Krumlov–Bystrc/Kníničky, Ráječko–Bohunice, Lanžhot–Svratka Brno, Ivančice–Rousínov (15).

OLOMOUCKÝ

Sobota 30. 9.: Želatovice–Černovír, Kralice na Hané–Přerov, Dubicko–Rapotín (15). Neděle 1. 10.: Dolany–Hněvotín, Lutín–1. HFK Olomouc, Medlov–Všechovice, Velké Losiny–Zábřeh (15).

ZLÍNSKÝ

Sobota 30. 9.: Luhačovice–Bystřice p. H. (10.15), Chropyně–Holešov, Morkovice–Provodov, Kvasice–Vel. Karlovice (15). Neděle 1. 10.: Hluk–Juřinka, Štítná n. Vl.–Boršice (15).

MORAVSKOSLEZSKÝ

Sobota 30. 9.: Stará Bělá–Vratimov, Šenov–Orlová, Heřmanice–Krnov, Čeladná–Bruntál, Břidličná–Frenštát p. R., Dětmarovice–Bílovec (15.30). Neděle 1.10.: Polanka–Háj ve Slezsku, Pustá Polom–Český Těšín (15.30).

1. A TŘÍDY

VYSOČINA

Skupina A – sobota 30. 9.: Mírovka–Kostelec, Chotěboř B–Havlíčkova Borová, Bedřichov–Žirovnice (15). Neděle 1. 10.: Pacov–Kamenice nad L., Světlá nad Sáz.–Havlíčkův Brod B, Telč–Třešť, Leština–Dobronín (15).

Skupina B ¬ sobota 30. 9.: Jemnicko–Náměšť nad O./Vícenice, Žďár nad Sáz. B–Nové Syrovice, Třebíč B–Dukovany (15). Neděle 1. 10.: Vrchovina B–Želeteva, Moravec–Herálec ZR, Budišov/Nárameč–Šebkovice (15), Černíč–Mor. Budějovice (15.30).

JIHOMORAVSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Kuřim–Přímětice, Slatina–Kunštát, Miroslav–Žebětín, Start Brno–Novosedly (15). Neděle 1. 10.: Líšeň B–Zastávka, Šlapanice–Rajhardice, Dobšice–Znojmo (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dražovice–Ratíškovice, Rakvice–Kyjov, Krumvíř–Blatnice pod Sv. Ant. (15). Neděle 1. 10.: Dubňany–Rohatec, Milotice–Pavlovice, Hroznová Lhota–Velká nad Veličkou, Vyškov B–Lednice (15).

OLOMOUCKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Řetězárna–Slavonín, Bělkovice/Lešťany–Haňovice, Náměšť na Hané–Bohuňovice, Mor. Beroun–Bohdíkov, Hlubočky–Chválkovice, Litovel–Paseka (15). Neděle 1. 10.: Konice–Maletín (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dub nad Moravou–Kostelec na Hané, Plumlov–Určice, Bělotín/Kojetín–Kovalovice, Beňov–Protivanov (15). Neděle 1. 10.: Brodek u Přerova–Čechovice, Mostkovice–Opatovice, Lipová–Němčice nad Hanou (15).

ZLÍNSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Kelč–Podlesí, Vigantice–Zubří (15). Neděle 1. 10.: Val. Příkazy–Vidče (10), Val. Meziříčí B–Brumov B (14), Val. Klobouky–Slušovice, Nevšová–Vlachovice, Nedašov–Kateřinice (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Fryšták–Jaroslavice, Skaštice–Koryačany, Dolní Němčí–Ořechov (15). Neděle 1. 10.: V. Otrokovice B–Bojkovice (10.30), Nedachlebice–Osvětimany, Buchlovice–Žalkovice, Nivnice–Napajedla (15).

MORAVSKOSLEZSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Hlubina–Jakubčovice, Velké Heraltice–Ludgeřovice, Chlebičov–Bolatice (15.30). Neděle 1. 10.: Mokré Lazce–Krásné Loučky (10), Kobeřice–Darkovičky, Kravaře–Slavkov, Oldřišov–Vítkov (15.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dolní Datyně–Brušperk, Vendryně–Dobratice, Hrabová–Stonava, Dobrá–Libhošť, Sedliště–Jistebník (15.30). Neděle 1. 10.: B. Albretchtice–Jablunkov, Bystřice–Staré Město (15.30).

 







Klasická verze
Mobilní verze