29. července 2015 • 20:00

ÚLET po SEDMI minutách! Teclův brutální skluz dorazil Jablonec

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výpadek, který se dá těžko pochopit. Jablonecký útočník Stanislav Tecl už po sedmi minutách na hřišti v úvodním zápase 3. předkola Evropské ligy s Kodaní (0:1) odcházel z trávníku se svěšenou hlavou. Chvíli poté, co vystřídal Lukáše Masopusta, ostře zajel do soupeře a zcela po zásluze obdržel červenou kartu. Jablonec tak od 69. minuty dohrával utkání o deseti.Měl být tím, kdo rozhýbe jabloneckou ofenzivu v momentě, kdy domácí prohrávali 0:1. Stanislav Tecl šel na hřiště v 62. minutě spolu s Michalem Trávníkem. Na trávníku se v utkání s Kodaní dlouho neohřál a brzy šel zase z placu.

Tecl se nejdřív krásně prodral přes tři hráče Kodaně, dostal se do blízkosti rohového praporku. Poté, co ho zastavil Augustinsson, však předvedl trestuhodný zkrat. Augustinssona dohrál skluzem a zezadu ho trefil do oblasti lýtka.

VerBIČ na Jablonec! Nádhernou střelou zařídil Kodani vedení

Okamžitě po ostrém a zcela zbytečném zákroku se rozpoutala strkanice přímo pod kotlem dánských příznivců. Tecl věděl, že je zle. Rozhodčí s verdiktem neváhal a jablonecké jedenáctce ukázal červenou kartu. Domácí útočník tak po vystřídání strávil na hřišti pouhých sedm minut.

"Byl tam odražený balon, určitě jsem nechtěl hráče faulovat, ale zablokovat ho, aby nenakopl dlouhý míč dopředu. Bohužel jsem ho trefil přímo na nohu. Vypadá to jako brutální faul, který jsem chtěl udělat, ale tak to nebylo. Šel jsem do souboje s tím, že chci hrát balon, bohužel svou blbostí jsem nás připravil o ten největší tlak v závěru," kál se Tecl.

Jablonec dohrával v deseti a s Kodaní padl, Tecl si sypal popel na hlavu