+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. července 2015 • 20:00

ÚLET po SEDMI minutách! Teclův brutální skluz dorazil Jablonec

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výpadek, který se dá těžko pochopit. Jablonecký útočník Stanislav Tecl už po sedmi minutách na hřišti v úvodním zápase 3. předkola Evropské ligy s Kodaní (0:1) odcházel z trávníku se svěšenou hlavou. Chvíli poté, co vystřídal Lukáše Masopusta, ostře zajel do soupeře a zcela po zásluze obdržel červenou kartu. Jablonec tak od 69. minuty dohrával utkání o deseti.Měl být tím, kdo rozhýbe jabloneckou ofenzivu v momentě, kdy domácí prohrávali 0:1. Stanislav Tecl šel na hřiště v 62. minutě spolu s Michalem Trávníkem. Na trávníku se v utkání s Kodaní dlouho neohřál a brzy šel zase z placu.

Tecl se nejdřív krásně prodral přes tři hráče Kodaně, dostal se do blízkosti rohového praporku. Poté, co ho zastavil Augustinsson, však předvedl trestuhodný zkrat. Augustinssona dohrál skluzem a zezadu ho trefil do oblasti lýtka.

VerBIČ na Jablonec! Nádhernou střelou zařídil Kodani vedení

Okamžitě po ostrém a zcela zbytečném zákroku se rozpoutala strkanice přímo pod kotlem dánských příznivců. Tecl věděl, že je zle. Rozhodčí s verdiktem neváhal a jablonecké jedenáctce ukázal červenou kartu. Domácí útočník tak po vystřídání strávil na hřišti pouhých sedm minut.

"Byl tam odražený balon, určitě jsem nechtěl hráče faulovat, ale zablokovat ho, aby nenakopl dlouhý míč dopředu. Bohužel jsem ho trefil přímo na nohu. Vypadá to jako brutální faul, který jsem chtěl udělat, ale tak to nebylo. Šel jsem do souboje s tím, že chci hrát balon, bohužel svou blbostí jsem nás připravil o ten největší tlak v závěru," kál se Tecl.

Jablonec dohrával v deseti a s Kodaní padl, Tecl si sypal popel na hlavu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze