30. července 2015 • 23:16

Slovo kapitána: Pokud Šmonu nevyřadíme, nemáme v Evropě co dělat

Autor: ,
TOP VIDEA
Vysmátý kapitán Zlína Jugas a jeho recept na Slavii: Dát gól a uskákat to Vysmátý kapitán Zlína Jugas a jeho recept na Slavii: Dát gól a uskákat to
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán David Pavelka zažil s fotbalisty Liberce v předminulé sezoně úspěšnou cestu až do vyřazovací fáze Evropské ligy a asi žádný tým podle něj tehdy nebyl tolik hratelný jako nynější soupeř Slovanu ve 3. předkole Hapoel Kirjat Šmona. Pokud Severočeši po dnešní domácí výhře 2:1 nezvládnou za týden odvetu v Izraeli, nemají podle čtyřiadvacetiletého záložníka v pohárové Evropě co dělat."Pevně věřím, že to v odvetě zvládneme. Postup strašně chceme a myslím, že lehčí cesta do dalšího kola nás ani potkat nemohla. Jestli přes takový tým nepřejdeme, opravdu nemáme v pohárech co dělat," řekl novinářům Pavelka.

"Když si pamatuji, jak jsme se předloni trápili se Skontem Riga, tak ti nás trápili mnohem víc. Z těch jsme takový respekt neměli jako teď z Izraelců," dodal Pavelka.

Izraelský vicemistr U Nisy prakticky nehrozil, ale v 89. minutě vstřelil vzhledem k odvetě velmi důležitý gól. "Ten náš respekt byl trochu větší, než měl být. Měli jsme na to vlítnout a vyhrát větším rozdílem," podotkl Pavelka.

Hodně litoval, že Slovan neudržel nadějné vedení 2:0. "Ten závěr mrzí hodně, měli jsme to krásně rozehrané," doplnil liberecký kapitán.

Pavelka: Respekt ze soupeře byl větší, než měl být

Liberci kazí radost gól z 89. minuty: Máme smíšené pocity

Michael Rabušic se proti Šmoně gólově neprosadil
Michael Rabušic se proti Šmoně gólově neprosadil

V Liberci vypadla časomíra, Koubek se ptal na čas diváků