31. července 2015 • 04:57

Koubka zaskočil gól i časomíra: Kolik zbývá, mi říkala paní za brankou

Autor: ,
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček
VŠECHNA VIDEA ZDE

V díži měl zaděláno na pořádnou pochutinu. Při své premiéře v pohárech atakoval Tomáš Koubek čisté konto, s pořádně hořkou ingrediencí ale přispěchal v 89. minutě Ahmed Abed. Liberec v duelu 3. předkolo Evropské ligy porazila Kirjat Šmona „jen“ 2:1.Obdržená branka mrzela jinak výborného Koubka o to víc, že střela Abeda byla tečovaná a původně asi ani nemířila mezi tyče. "Tomu hráči to sklouzlo po kopačce a letělo to mimo. Kluci chtěli blokovat střelu, bohužel to tam prošlo mezi lýtky a odrazilo se to do brány," smutnil Koubek na pozápasové konferenci.

"Teď bezprostředně převládá pocit z toho gólu, který ten dvojzápas zkomplikoval. Ale myslím, že jsme byli lepším a fotbalovějším týmem. Nic nebalíme," dodal brankář, který je v Liberci na hostování ze Sparty.

V Liberci vypadla časomíra, Koubek se ptal na čas diváků

Během zápasu Koubek moc práce neměl, ale po hodině hry se blýskl, když vychytal osamoceného Adriana Rocheta. "On mě chtěl přehazovat. Zvednul jsem ruce a trefil mě. Prostě jsem pomohl klukům, stejně jako oni pomohli mně v minulém zápase," pragmaticky konstatoval Koubek, který v té době ani nevěděl, jaká běží minuta. Na stadionu U Nisy totiž přestala fungovat časomíra.

"Ptal jsem se paní za bránou, kolikátá je vlastně minuta. Ptal jsem se dvakrát. Nejdřív mi řekla, že je 20:27 a podruhé, že běží 84. minuta. Neměl jsem vůbec ponětí o čase," prozradila překvapivý moment ze zápasu česká jednička z nedávného evropského šampionátu jednadvacítek.

Liberci kazí radost gól z 89. minuty: Máme smíšené pocity

Tomáš Koubek po celý zápas ukazoval, že v něm roste pro český fotbal špičkový brankář
Tomáš Koubek po celý zápas ukazoval, že v něm roste pro český fotbal špičkový brankář

Pavelka: Respekt ze soupeře byl větší, než měl být