+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. srpna 2015 • 20:57

Asistent má po CSKA trest, Ščasný se diví: Neumí anglicky, tak za co?!

Autor:
Asistent trenéra ve Spartě Stanislav Hejkal
TOP VIDEA
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kromě dvouzápasového trestu pro Marka Matějovského a pokutě 10 tisíc eur (cca 270 tisíc korun) potrestala UEFA Spartu ještě jednou. Jeden zápas na lavičce vynechá asistent trenéra Stanislav Hejkal. Hlavní kouč Zdeněk Ščasný se tomu však směje. „Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ řekl na tiskové konferenci sparťanský trenér.Je jeho pravou rukou a v prvním duelu o postup do základní skupiny Evropské ligy mu bude scházet. Trenér Zdeněk Ščasný z toho vědu však nedělá, naopak v tom vidí výhodu. „Standa bude sedět nahoře a bude mít možná ještě větší přehled. Takhle jsem to někdy řešil v Teplicích,“ řekl Ščasný.

Celá záležitost je ale zvláštní. Rozhodnutí UEFA moc nerozumí. Jeho dlouholetý kolega totiž podle něj neumí anglicky, a tudíž po odvetě s CSKA (2:3) nemohl italskému arbitrovi říct cokoliv, čemu by rozuměl.

„Musím se smát, je to komické. Protože Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ kroutil hlavou na tiskové konferenci trenér Letenských.

Tomu bude scházet také záložník Marek Matějovský. I s tím si však moc neláme hlavu. Nahradit by ho v sestavě měl Josef Hušbauer, který se předvedl v dobré světle v posledním domácím utkání Sparty proti Zlínu, kdy měl prsty ve všech gólech.

Ščasnému bude chybět Matějovský. Co chystá na Thun?

Kouč Thunu: Pergl by se měl raději starat sám o sebe

 Klasická verze
Mobilní verze