+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jan Podroužek
20. srpna 2015 • 22:09

Slavný Ajax? Měli jsme víc šancí, tvrdil jablonecký Greguš

TOP VIDEA
JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z AMSTERDAMU | Stačí si to spočítat. Jedna, druhá… A pak ještě další. Ján Greguš mohl dát klidně hattrick, když se to vezme trošku po vzoru vzdušných zámků. A právě proto, že se svými pokusy záložník Jablonce neuspěl, je z toho útlá prohra na Ajaxu 0:1. „Ale určitě hratelná,“ ubezpečuje Greguš.„Myslím si, že jsme měli dost šancí, abychom aspoň jeden gól dali. Já osobně měl tři, kluci další dvě. Měli jsme toho víc než soupeř, na druhou stranu Ajax měl zase jasnou převahu,“ hodnotil zápas jablonecký záložník.

„Tu remízu jsme tu uhrát mohli, ale nevadí, výsledek je ještě takový, že určitě můžeme postoupit dál,“ dodával Greguš, kterého mrzela především jeho třetí šance. „Z vápna jsem obstřeloval protihráče. Snažil jsem se ho hlavně netrefit, šlo to těsně kolem tyčky,“ tvrdil.

Greguše hodně mrzelo, že Jablonec prohrál i přes nadějný výkon. „Byli jsme opatrnější a hlavně jsme jim nechtěli dávat moc příležitostí, což jsme zvládli dobře. Škoda té penalty a škoda, že jsme nebyli tak efektivní,“ zakončil.

První poločas nabídl místo ofenzivní podívané urputný souboj o každý centimetr
První poločas nabídl místo ofenzivní podívané urputný souboj o každý centimetr

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze