28. srpna 2015 • 15:35

Takhle slavil Liberec postup v EL: Chorály pro letušku!

Autor:
Fotbalisté Liberce si užívali v letadle postup do základní skupiny Evropské ligy
TOP VIDEA
Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu
Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postup je potřeba si užít. Fotbalisté Liberce se po roční pauze vrací do Evropské ligy. Poté, co vyřadili Hajduk Split, mají jako jeden ze tří českých klubů jistotu podzimu v pohárech. Nelze se divit, že cestou z Chorvatska panovalo značné veselí. Podívejte se, jak si výprava Slovanu velký úspěch užila.Všechno začalo už v autobusu cestou na letiště, kdy si celý tým společně zazpíval písničku Backstreet Boys I Want It That Way. V letadle veselí pokračovalo. Občerstvení pomáhal roznášet záložník Zdeněk Folprecht. Když se letuška před odletem snažila přednést bezpečnostní instrukce, při každém pohybu jejích rukou následoval hlasitý chorál libereckých hráčů. "Tím děkuji celé posádce letadla za skvělý přístup a trpělivost," poznamenal na Facebooku sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar. 

Tak mi to nedalo a musím ještě jedno předstartovní video! Tímto děkuji celé posádce letadla za skvělý přístup a trpělivost...:-)

Posted by Jan Nezmar on 28. srpen 2015