+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. září 2015 • 11:30

Trpišovský plánuje k saku kšiltovku: Když ostuda, tak pořádná

Autor:
Kouč Liberce Trpišovský v obležení novinářů před odletem do Marseille
TOP VIDEA
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Slovanu Liberec už seděli v letadle a připravovali se psychiky na těžkého soupeře, když se v odbavovací hale objevil s dvacetiminutovým zpožděním proti harmonogramu jejich trenér Jindřich Trpišovský. Důvod zdržení byl prostý – musel si obléci nový modrý oblek, ve kterém celá výprava do Marseille k zápasu Evropské ligy odletěla.Sportovní ředitel Jan Nezmar a kouč Jindřich Trpišovský v nových oblecích před odletem do FrancieSportovní ředitel Jan Nezmar a kouč Jindřich Trpišovský v nových oblecích před odletem do Francie
„To bylo pro mě úplně to nejhorší,“ přiznal trenérský originál, který se nejlépe cítí ve kšiltovce. „Ale jde to,“ prohlédl si padnoucí oblek. „Tak půl na půl,“ nenechal si ovšem vzít svůj styl. A aby vypadal jako pravý francouzský dandy, trochu se i oholil.

 V jakém střihu povede do zítřejšího duelu své svěřence, to se teprve uvidí. „Musím přemluvit liberecké vedení, aby mi neformální ohoz povolilo,“ přemítá. „Bude to ovšem chtít dobrý výsledek,“ uvědomuje si, že vždycky je něco za něco.

Plánuje, že k obleku si tradiční baseballovou čepici přece jen vezme. „Bude to vypadat příšerně, ale proč ne,“ nebojí se nových módních výzev. „Když ostuda, ta se vším všudy,“ říká.

Tu připouští ovšem jen po společenské stránce. Sportovní si nepřipouští. „Jedeme do Marseille uhrát dobrý výsledek,“ ubezpečuje.

Z V R P Skóre B
1.  Braga 12 6 2 4 16:15 20
2.  Marseille 8 4 1 3 13:9 13
3.  Liberec 6 2 1 3 6:8 7
4.  Groningen 6 0 2 4 2:8 2

 Klasická verze
Mobilní verze