+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. října 2015 • 15:35

Trpišovský: Znovu porazit Marseille? Z fotbalu uděláme zimní sport

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólů Baníku: Hlavička navrátilce Baroše a třikrát Hrubý TOP 5 gólů Baníku: Hlavička navrátilce Baroše a třikrát Hrubý
 SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtek odkoučoval největší utkání v kariéře, když s Libercem slavně vyhrál v Marseille. Dobrá nálada vydržela trenérovi Jindřichu Trpišovskému i celému týmu také po příletu do Prahy. "Všichni jsme hrdinové," shrnul euforické pocity severočeský obránce Vladimír Coufal.Liberec měl v Marseille obrovské štěstí. Přestál drtivý tlak domácích favoritů, naopak v závěru dokázal vstřelit vítěznou branku Vladimír Coufal. "Pocity jsou to krásné, emoce se v utkání všemožně střídaly. Obrovsky se k nám přiklonilo štěstí," souhlasil Trpišovský po příletu do Prahy.

Severočeši si připsali první výhru ve skupině Evropské ligy v zápase, kde se to vůbec nečekalo. Dokáží Marseille zdolat i v domácí odvetě? "Budeme s nima hrát 10. prosince. Nikdo neví, jak to v té době bude v Liberci vypadat, ale snad nám klimatické podmínky pomůžou," střádal plány gólman Tomáš Koubek.

Svéráznou taktiku vymyslel i trenér Trpišovský. "Asi hřiště pokropíme, aby vznikla ledová plocha a soupeř víc klouzal, uděláme z toho zimní sport," nadhodil s úsměvem. "Ale do toho zápasu je ještě strašně daleko, dva měsíce jsou ve fotbale dlouhá doba, mužstva se určitě změní. Bude záležet i na vývoji ve skupině," dodal už vážnějším tónem.

Podívejte se na reakce libereckého týmu po příletu do Prahy:

Trpišovský: Porazit Marseille? Z fotbalu uděláme zimní sport

Koubek: Výhra v Marseille? Nejtěžší a nejcennější nula v kariéře

Coufal po výhře na Marseille: Neskutečné, co jsme přežili

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze