+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. prosince 2015 • 11:30

Vzal sudímu sprej a stříkal po hřišti. Proč to útočník Sportingu udělal?

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohrál si s obránci, vstřelil gól a pak útočník Sportingu Lisabon Teófilo Gutiérrez předvedl v utkání Evropské ligy proti Besiktasi nevídanou věc. Poté, co vstřelil tureckému celku gól, vzal sudímu sprej určený na značení vzdáleností při standardních situacích a začal s ním stříkat po hřišti. Po utkání přiznal, že chtěl nakreslit vzkaz pro matku, která měla narozeniny.Sporting vedl v domácím utkání s Besiktasem 2:1 a tento výsledek mu zaručoval postup ze základní skupiny. Když v 78. minutě přidal další trefu střídající Kolumbijec Gutiérrez, bylo o postupu víceméně jasno.

A tak si 30letý útočník dovolil předvést bláznivý kousek. Svoji první trefu v Evropské lize oslavil tak, že německému sudímu Manuelu Grafemu vzal stříkací sprej a začal s ním na trávníku vytvářet nespecifikovaný obrázek.

„Ta oslava byla pro moji matku, která má dnes velmi speciální den. Slaví totiž narozeniny,“ vysvětlil Gutiérrez na svém Twitteru po utkání.

Zatímco jeho spoluhráči se smáli a nevěřícně kroutili hlavou, rozhodčímu už tolik do smíchu nebylo. Drzost kolumbijského útočníka ocenil žlutou kartou.

Ta ho už ale nemusela vůbec mrzet. Sporting si díky vítězství nad tureckým celkem zajistil postup ze základní skupiny a na jaře nebude chybět mezi 32 nejlepšími týmy v play off Evropské ligy.

Útočník Sportingu se snažil se sprejem nakreslit vzkaz své matce
Útočník Sportingu se snažil se sprejem nakreslit vzkaz své matce

 Klasická verze
Mobilní verze