17. března 2016 • 12:00

Sparťané si za odměnu vzali do Říma partnerky. Bydlí ale zvlášť

Autor:
TOP VIDEA
Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ŘÍMA | Atraktivní zájezd do Říma pojala Sparta i jako vhodnou příležitost k poděkování za dosud dobře odvedenou práci. Proto na odvetu osmifinále Evropské ligy proti Laziu přicestovali i úspěšní mládežničtí trenéři klubu a také manželky a přítelkyně hráčů. „Je to odměna pro hráče,“ glosoval přítomnost drahých poloviček trenér Zdeněk Ščasný.Marek Kincl, autor legendárního postupového gólu proti Laziu v Lize mistrů před dvanácti lety. Bývalý reprezentační gólman Petr Kouba. Nebo televizní kuchař Emanuele Ridi. Výprava Sparty na odvetu osmifinále Evropské ligy v Římě se zajímavými tvářemi jen hemžila.

Nejvíc pozornosti však stejně přitahovala skupina atraktivních dam a dívek. Fotbalisty posledního českého zástupce na mezinárodní scéně totiž tentokrát doprovázejí i jejich partnerky.

Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.
Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.

V luxusním pětihvězdičkovém Grand Hotelu Plaza v centru Věčného města se tak ubytovaly manželky Davida Lafaty, Bořka Dočkala, Ondřeje Mazucha či Radoslava Kováče, jakož i přítelkyně Costy, Martina Frýdka nebo Lukáše Juliše.

„Byla to odměna pro hráče, ale není to pojaté tak, že by si sem přijeli užít radovánky. Přijeli sem hlavně hrát, a že jsou tady i jejich partnerky, je naprosto logické, protože sem klub stejně vypravoval dvě letadla. Myslím, že je to v pořádku,“ komentoval to trenér Zdeněk Ščasný, který s hráči a realizačním týmem bydlí samozřejmě v jiném hotelu.

„Hráči tady určitě nejsou pro to, aby si prohlíželi Španělské schody a Fontánu di Trevi, ale manželky tam můžou,“ dodal s úsměvem kouč, jehož manželka Hana zatím absolvovala se Spartou v této sezoně všechny výjezdy. A soudě podle výsledků zatím nosí klubu štěstí.