31. července 2016 • 21:42

Soupeř Sparty zvládl vstup do ligy, Steaue pomohl i trucují hráč

Fotbalisté Steauy, kteří jsou soupeřem Sparty ve třetím předkole Ligy mistrů, vstoupili do rumunské ligy výhrou

Fotbalisté Steauy, kteří jsou soupeřem Sparty ve třetím předkole Ligy mistrů, vstoupili do rumunské ligy výhrou 3:1 nad Viitorulem Constanta. V základní sestavě bukurešťského celku nastoupil i útočník Džughurta Hamrún, jenž byl před úvodním zápasem v Praze (1:1) vyřazen z týmu, protože si chtěl vytrucovat přestup.

Steauu poslal do vedení po půlhodině hry Alexandru Tudorie, po přestávce na vyrovnávací gól domácích odpověděli Adrian Popa a střídající Nicolae Stanciu.

Trenér Laurentiu Reghecampf před odvetou se Spartou šetřil několik hráčů základní jedenáctky, takže Steaua nastoupil v sestavě:

Cojocaru - Momčilovič, Tosca, Tamas - D. Popescu (46. Enache), Muniru, Bourceanu (48. Pintilii), Popa - Hamrún, Tudorie, Aganovič (46. Stanciu).

Admira selhala s nováčkem

Fotbalisté Admiry Mödling, které ve čtvrtek čeká odveta třetího předkola Evropské ligy v Liberci, prohráli ve druhém kole rakouské ligy s nováčkem ze St. Pöltenu 1:2. Soupeř Slovanu dohrával bez vyloučeného Markuse Wostrého a druhý gól inkasoval ve čtvrté minutě nastavení.

Wostry dostal druhou žlutou kartu po hodině hry a St. Pölten využil přesilovku po čtyřech minutách. Hosté sice vyrovnali díky penaltě Srdana Spiridonoviče, o výhře nováčka, za kterého odehrál 85. minut exliberecký útočník Kevin Luckassen, však rozhodl Daniel Schutz.

Mödling, jenž první zápas s Libercem prohrál 1:2, nastoupil v sestavě:

Kuttin - Zwierschitz, Strauss, Wostry, Posch - Spiridonovič (81. Starkl), Ebner, Toth, Lackner, Ayyildiz (75. Bajrami) - Moschein (87. Knasmüllner).

Témata:  SteauaRumunskoligafotbalSport