Soupeř Sparty zvládl vstup do ligy, Steaue pomohl i trucují hráč

0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Fotbalisté Steauy, kteří jsou soupeřem Sparty ve třetím předkole Ligy mistrů, vstoupili do rumunské ligy výhrou 3:1 nad Viitorulem Constanta. V základní sestavě bukurešťského celku nastoupil i útočník Džughurta Hamrún, jenž byl před úvodním zápasem v Praze (1:1) vyřazen z týmu, protože si chtěl vytrucovat přestup.

Steauu poslal do vedení po půlhodině hry Alexandru Tudorie, po přestávce na vyrovnávací gól domácích odpověděli Adrian Popa a střídající Nicolae Stanciu.

Trenér Laurentiu Reghecampf před odvetou se Spartou šetřil několik hráčů základní jedenáctky, takže Steaua nastoupil v sestavě:

Cojocaru - Momčilovič, Tosca, Tamas - D. Popescu (46. Enache), Muniru, Bourceanu (48. Pintilii), Popa - Hamrún, Tudorie, Aganovič (46. Stanciu).

Admira selhala s nováčkem

Fotbalisté Admiry Mödling, které ve čtvrtek čeká odveta třetího předkola Evropské ligy v Liberci, prohráli ve druhém kole rakouské ligy s nováčkem ze St. Pöltenu 1:2. Soupeř Slovanu dohrával bez vyloučeného Markuse Wostrého a druhý gól inkasoval ve čtvrté minutě nastavení.

Wostry dostal druhou žlutou kartu po hodině hry a St. Pölten využil přesilovku po čtyřech minutách. Hosté sice vyrovnali díky penaltě Srdana Spiridonoviče, o výhře nováčka, za kterého odehrál 85. minut exliberecký útočník Kevin Luckassen, však rozhodl Daniel Schutz.

Mödling, jenž první zápas s Libercem prohrál 1:2, nastoupil v sestavě:

Kuttin - Zwierschitz, Strauss, Wostry, Posch - Spiridonovič (81. Starkl), Ebner, Toth, Lackner, Ayyildiz (75. Bajrami) - Moschein (87. Knasmüllner).