5. srpna 2016 • 17:06

Vlček se těší na Anderlecht: Čeká nás mladý tým a dobré individuality

Autor:
Anderlecht? Mladý tým a dobré individuality, říká Vlček a těší se na návrat
TOP VIDEA
Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona Slavia je mistr! Takhle na Strahově převzala pohár pro ligového šampiona
Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci Šilhavý pod vodopádem! Hráči Slavie ho zlili na tiskové konferenci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když páteční los play off Evropské ligy v Nyonu přiřkl Slavii belgický Anderlecht Brusel, největší radost měl bývalý legendární útočník červenobílých a současně vedoucí mužstva Stanislav Vlček. Rok a půl totiž v Anderlechtu působil. „Jsem rád, že se tam po dlouhé době vrátím. Nečeká nás však nic lehkého. Mají mladé mužstvo a dobré individuality,“ říká 40letý veterán.Sedmadvacet zápasů, deset vstřelených gólů. Taková je bilance Stanislava Vlčka z jeho působení v belgickém klubu, kam přestoupil v půlce sezony 2008/08 právě ze Slavie. V zahraničí vydržel pouze rok a půl a znovu se vrátil zpátky do Čech.

Anderlecht? Mladý tým a dobré individuality, říká Vlček a těší se na návrat

„Anderlecht jsem si přál. Jsem rád, že jsme ho dostali a po dlouhé době se tam znovu podívám,“ neskrývá Vlček po losu své nadšení. „Nyní mají velmi mladé mužstvo s dobrými individualitami. Nečeká nás nic snadného,“ myslí si.

Slavia s Anderlechtem vypadla v roce 2005 v třetím předkole Ligy mistrů, letos bude bojovat pouze o Evropskou ligu. Jak vidí její šance Vlček?

„Hratelné je to vždycky. Myslím si, že šanci máme, pokud se dobře připravíme a zvládneme domácí utkání. Přesvědčili jsme se o tom už před lety. Doma jsme prohráli, ale u nich jsme odehráli dobrý zápas,“ dává Vlček za příklad 11 let starý souboj.

Uhrin a Škoda o Anderlechtu: Jsme spokojení. Těžké, ale hratelné

Hrdina Slavie Josef Hušbauer
Hrdina Slavie Josef Hušbauer